Firmware MHA-L29C432B190

upraveno 13. July v Huawei Mate 9
Coming soon . Prodrobnosti a postřehy později doplním :-)
Jasně, instalováno přes FunkyH, zkoušel jsem FF, ale obě možnosti a to jak proxy(neschválená), tak DNS(beta) po stažení nejde se spojit se serverem,když jsem zrušil dané DNS, tak neschválená. Udělal jsem wipa data factory reset. GPS funguje spolehlivě a pořád stejně tj. vidí satelity GPS,Glonass a občas i Beido, ale satelity Galilea pořád nic. Baterie doopravdy stabilní i spotřeba se malinko snížila .
image
B190 changelog.jpg
567 x 1532 - 154K
«13456

Komentáře

• Ofiko nebo pres FF/Funky? Na FF se mi zatim hlasi jako neschvaleny.
    Poděkovat autorovi 0
  • Oficial ťažko. Cez FF nenainstalujes
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na tohle přesně čekám. Někdy M9 používám jako topení :joy:
    Poděkovat autorovi 1
  • mr.Mic napsal(a):

Tak na tohle přesně čekám. Někdy M9 používám jako topení :joy:

Přesně, teď jsem to taky řešil. Jsem na cestách na kole a používám navigaci, zároveň dobíjím z powerbanky. Divím se že to ještě nechytlo.

Poděkovat autorovi 0
  • Převzato z jiného fóra (přeloženo Googlem)

Tato aktualizace optimalizuje výkon systému a řeší problém, ve kterém přehřátý zařízení v určitých situacích.
    [Optimalizace]
    Opravuje problém, ve kterém přehřátý zařízení v určitých situacích.
    Zvyšuje výkon a stabilitu systému.
    Nastaví správce telefonu tak, aby knihovna virus se automaticky aktualizuje.
    Optimalizuje uživatelské zážitky v návodu k obsluze.
    Optimalizovaný kompatibilita s Google zprávy.
    Optimalizuje zobrazení některých prvků uživatelského rozhraní.
    bezpečnostní záplaty pro zvýšení bezpečnosti systému Google integrovaná.
    [Oprav]
    Opravuje problém, ve kterém uživatelé nemohli přihlásit ke svým GMX e-mailový účet.

Běží dobře a stabilní

můj názor, životnost baterie se zlepšila.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pabo: a proč to sem dáváš, když Indy sem dal přímo screen ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Me by spis zajimalo kdy to oficialne prijde na cz/sk :)
    Poděkovat autorovi 0
  • rajsrajs  
    upraveno 9. July
    Správně kdy to dorazí k nám toť otázka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím poptat, na update se ale těším. Zkusím zároveň zjistit případnou dostupnost EMUI 5.1
    Poděkovat autorovi 2
  • Keznikl napsal(a):

mr.Mic napsal(a):

Tak na tohle přesně čekám. Někdy M9 používám jako topení :joy:

Přesně, teď jsem to taky řešil. Jsem na cestách na kole a používám navigaci, zároveň dobíjím z powerbanky. Divím se že to ještě nechytlo.

To je normální chování pokud intenzivně vybíjíš a ještě nabíjíš... při tom topí každý mobil. Na S4 jsem měl při takovém scénáři na baterii 60°C a nabíjení se odpojovalo, takže i když byl připojený na externí napájení stejně se nenabíjel, kvůli vysoké teplotě.... Mimochodem skvělá cesta jak si zlikvidovat akumulátor, vysoké teploty jim velmi nesvědčí.... Takový tip, když ho v autě používám jako navigaci na delší trasy, vždy nabiju na 100% a v autě připojím na napájení. Pak se aku nenabíjí a telefon tolik netopí.... Mate je na tom mnohem lépe než palstová S4, díky vysokému výkonu při navigaci tolik netopí a navíc hliníková konstrukce dobře chladí...
    Poděkovat autorovi 0
  • ja keď používam huawei nabíjačku 9V2A na Mate 9 - pôvodne bola určená pre Honor 7 plus, nevládze samotná nabíjačka, perie 3,1A do telefónu a je celá horúca, telefón ani zďaleka. Telefón dokážem nabiť jedine keď je vypnutý. Pri originálnej nabíjačke, ktorá perie aj 5A sa nič podobné nekoná, tam je to pekne súčiastkovo nadimenzované ale je značne väčšia.
    Poděkovat autorovi 0

• To je normální chování pokud intenzivně vybíjíš a ještě nabíjíš... při tom topí každý mobil. Na S4 jsem měl při takovém scénáři na baterii 60°C a nabíjení se odpojovalo, takže i když byl připojený na externí napájení stejně se nenabíjel, kvůli vysoké teplotě.... Mimochodem skvělá cesta jak si zlikvidovat akumulátor, vysoké teploty jim velmi nesvědčí.... Takový tip, když ho v autě používám jako navigaci na delší trasy, vždy nabiju na 100% a v autě připojím na napájení. Pak se aku nenabíjí a telefon tolik netopí.... Mate je na tom mnohem lépe než palstová S4, díky vysokému výkonu při navigaci tolik netopí a navíc hliníková konstrukce dobře chladí...

To vím ale když jsi na cestách na kole a nemáš jinou možnost, jiná varianta není. Taky ráno začínám se 100% i tak ale telefon nevydrží ani 8 hodin zápřahu. Nestěžuji si, jen jsem konstatoval...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan čo je pravdy na tom že najbližší release bude 7.1.1 a EMUI 5.1 ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Keznikl napsal(a):

...ráno začínám se 100% i tak ale telefon nevydrží ani 8 hodin zápřahu. Nestěžuji si, jen jsem konstatoval...

Pak to chce výkonnější powerbanku, očividně to neumí nakrmit tak, aby se interní akumulátor nevybíjel...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tím "i tak" jsem myslel telefon nabitý na 100% bez powerbanky . Powerbanku mám 10000mAh v pohodě nabije dvakrát telefon a jednou hodinky. Tak velká spotřeba je ale možná tím, že používám navigaci Mapy.cz v Beta verzi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdy už bude něco lepšího než B182? Z toho přehřívání a hlavně neustálýho rychlýho vybíjení začínám bejt hodně nervózní...
    Poděkovat autorovi 0
  • Přiznávám, že v posledním týdnu se mi telefon taky vybíjí rychleji. Ale jelikož firmware je pořád stejný, tak si nejsem jistý, jestli to nedělá nějaká aplikace...
    Poděkovat autorovi 0
  • Museli by sme mať všetci rovnaké/ú aplikáciu. Mobil sa naozaj dosť hreje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já se před časem dotazoval na Android 7.1.x a EMUI 5.1, tak uvidíme...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.