downgrade

Ahoj, měl jsem FW - VNS-L21C150B170 , před pár dny jsem zkusil aktualizaci na Android 7 , EMUI 5 s kterým nejsem spokojen a chci to vrátit zpět. Systémové nastavení samozřejmě nepomohlo.

Tady na foru jsem si našel postupy - viz.níže ( http://www.huafan.cz/discussion/1737/rom-android-6-android-7-firmware-pre-huawei-p9-lite-a-postup-instalacie-do-telefonu/p1 ) a stáhl VNS-L21C150B170 , krerý jsem nakopíroval (při dalším pokusu i přímo rozbalil) na SD kartu do kořenové složky, kterou normálně používám a jsou na ní další data. Jednou byla v telefonu, při dalším pokusu ve čtečce karet.

V tel jsem uvolnil 2GB místa ( stejně jako jsem potřeboval při uprage, později při systémovém resetu jsem měl 5Gb volného místa)
Po zadání kodu na menu jsem dal 4 - instalaci z SD karty a potvrdil, v tom se tel restartoval a instalace se sekne na 5% z důvodu korupce dat.

O žádném dalším programu jsem ve vláknu nenašel ani zmínku, jen to, že musím dávat stejný FW jako jsem měl předtím. A to byla 100% B170 . Při čtvrtém pokusu jsem vyzkoušel i B132 ale také bez úspěchu.

(screen těsně před upragem)

Postup nahratia FW do telefónu:

1. stiahnite firmware update.zip
2. vytvorte na SD karte alebo v internej pamäti telefónu adresár s názvom dload
3. do adresára dload rozbaľte obsah archívu update.zip
4. na klávesnici dialeru napíšte kód pre vstup do Project menu *#*#2846579#*#*, zvoľte možnosť 4. Software Upgrade - SD Card Upgrade

alebo

4. vypnite telefón a súčasne držte stlačené vypínacie tlačidlo a tlačidlá pre zvýšenie a zníženie hlasitosti, až kým telefón nezavibruje a neobjaví sa logo Huawei
5. telefón naštartuje do recovery konzoly (podmienkou je mať stock recovery, nie TWRP !!!) a upgraduje FW
6. po inštalácii FW sa odporúča uviesť telefón do továrenských nastavení, ale nie je podmienkou
Screenshot_2017-06-23-01-16-11.png
1080 x 1920 - 111K
«1345

Komentáře

Tato diskuze je zavřená.