Mate 8-9 a honor 8

Zdravim, vyberame nastupcov nasich xperii Z2. ja sa rozhodujem resp sa vas chcem opytat ci sa oplati ist do Mate 9 namiesto Mate 8? a aku farbu by ste odporucili? laka ma aj ta champagne gold. polovicka si vybrala Honor 8 64 premium sunrise gold

a teraz k dual sim su obidve aktivne? u obidvoch? kedze su ponuky nasich operatorv co sa tyka DÁT na smiech. tak uvazujem ze u stavajuceho (o2) necham volania a napr zo 4ky zoberiem ten datovy pausal TO.10 (10gb dat) budu fungovat naraz?(napr pustena navigacia na datovej simke a ci sa mi dovolaju na druhu simku? (mozno stupidna otazka,ale jedni pisu tak a druhy tak :)
dakujem

Komentáře

• Určitě Mate 9. Je kompaktnější a oblejší než 8 a má lepší foťák... Na Champagne Gold pozor: záda jsou lakovaná, lesklá... Jinak chybu neuděláš ani s Mate 8, měl jsem už 7, pak a teď mám 9. Před devítkou jsem zkoušel P9, SGS7edge a P10, a moc rád jsem se k řadě Mate vrátil. Takže asi tak... Honor 8 jsem nezkoušel, ale většinou ho jen chválej...
    Jinak co se sim týče Ti neporadím, nikdy jsem to nevyužil...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. May
    MHC: nejsou obe dve stale active pokud vim. Takze jakmile zacnes telefonovat vypne ti data na druhe simce protoze jedna antena. Ale ano dovolaj se ti v pohode pocas vyuzivani dat.

Pro me je toto nepripustne takze dual sim nakonec nepouzivam a to jsem zvazoval naprosto stejnou konfiguraci jak zvazujes ty. Takhle jsem skoncil u telekomu s 9gb pausalem co mi staci, data prepnute do 3g protoze kdyz ti spoji hovor v 3g nevypne ti data. Kdyz mam LTE aktivni tak na hovor me prepne do 2g a vypne data.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky bych vzal Mate 9. No a jinak datovou kartu nastavit na LTE, volání nechat na sekundární 2G slot a téměř nikdy nebude problém. A třeba se posune taky VoLTE
    Poděkovat autorovi 0
  • Volte se na slovensku hybe neskutecne zlym smerem. Jen brandovane telefony a v soucasnosti jen par modelu :/
    Poděkovat autorovi 0
  • Dakujem za odpovede, nakoniec sa to nejak podarilo vyriesit resp dotlacit operatora k lepsim pausalom :smiley:
    takze ostavame s jednou simkou. :D teraz uz len na ten mate 9 vybrat farbu
    Poděkovat autorovi 0
  • No pokud chceš oficiální distribuci, tak nemáš z čeho vybírat :neutral: , je jen jedno barevné provedení...
    Poděkovat autorovi 0
  • Space Grey je naživo super. Na jednu stranu nenápadná a decentní, na druhou praktická a reprezentativní. Navíc je jediná v CZ distribuci. Na druhou stranu zlatá vypadá hodně dobře, ale jak jsem psal, záda jsou v lesklým laku a dost se patlaj. Stříbrná je až moc usedlá a nenápadná. Černou jsem naživo neviděl (když nepočítám P10, u který mě hodně zklamala - patlá se snad nejvíc na světě) a pak je tu jedna, o který jsem dlooouho snil: Mocha Brown. Bohužel jsem jí nesehnal :frowning: . Ale u ní nevím, jestli není taky lakovaná...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mocha Brown, za mě jednoznačně nejhezčí barevná varianta, nechápu, proč se u nás neprodává. Zní to možná pro někoho nadneseně, ale pro mě důvod, proč Mate 9 nemám, chtěl jsem toto provedení, ale nechci ho kupovat mimo oficiální CZ distribuci. Možná by nám mohl říct Josef důvod, proč je v CZ jen šedá ?
    Poděkovat autorovi 0
  • praveze tiez pozeram po tej mocha brown , polovicka si uz vybrala a to honor 8 rose gold 64 gb, aj ked vahala medzi Huawei P10 ale ked zbadala tu rose gold bolo vybavene :D v dnesnej dobe uz je to jedno ci je SK/CZ alebo EU distribucia nie?
    sice obidve z2 mame SK distribucie, ale ci je to nejake plus vobec netusim :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Úplně jedno to není ve chvíli, kdy potřebuješ řešit servis, pak musíš telefon reklamovat u prodejce, kde jsi ho koupil a ten ho posílá mimo ČR/SR ke svému dodavateli k vyřízení reklamace. U oficiální distribuce můžeš poslat telefon sám do oficiálního servisu v ČR.
    A když jsem se na netu poohlížel po ověřeném prodejci, všichni mají jen CZ/SR distribuci, tedy jen šedá...
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 4. June
    Podle odpovědi v dotazu na oficiální servis a prodejnu Huawei, v praze, to není pravda . Huawei ve svem stredisku servisuje v Praze vsechny telefony z EU.

Cituji:

,,,,,,""""""Katkapult
    9 minutes ago Nahlásit
    null
    Ano, servisují vše od značek Huawei a Honor zakoupené v EU, a to v co nejkratší čekací lhůtě, .....""""""""
    Poděkovat autorovi 0
  • Servis jako takový asi ano, otázkou je, zda poskytují i bezplatný záruční servis..
    Poděkovat autorovi 0
  • mersa  
    upraveno 6. June
    Tak jsem prověřil, jak je to s CZ a EU distribucí. Pokud si koupím telefon např. v Německu a budu k němu mít doklad od německého prodejce, není problém ho reklamovat v servisu v CZ. Pokud zakoupím telefon z EU distribuce od prodejce v ČR, tedy mimo oficiální distribuci, považuje se to za šedý dovoz a záruční reklamaci český servis zdarma neprovede :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Nebudem zakladat nove vlakno, ale mam otazku, v utorok mi pridu obidva hore uvedene telefony
    a teraz jozefhuafan otazka na teba, kedze si aj na xperia.cz ako najlahsie preniest udaje, app, atd zo sony z2 na huawei a honor? nejaky soft alebo sa na to vykaslat a radsej po jednej appke nanovo instalovat?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.