#Perfect10 aneb poznejte Huawei P10 a vyhrajte jej (6/10 - zvukový výstup)

Huawei P10 je novou vlajkovou lodí našeho oblíbeného výrobce a rozhodli jsme se vám jeho nejzajímavější funkce a vlastnosti představit v rámci kampaně #Perfect10. Postupně si poznáte desítku osobností, které vám představí jednotlivé vlastnosti modelu Huawei P10. A aby toho nebylo málo, můžete tento telefon také vyhrát. Všechno důležité se dozvíte přímo na stránkách Perfect10, v každém z deseti témat pak můžeme diskutovat o jedné ze zajímavých vlastností modelu Huawei P10. Tato diskuze bude věnována hudebnímu přehrávači a zvukovému výstupu.

A musím říci, že v tomto směru jsem s telefony Huawei velmi spokojen. Hudba je nedílnou součástí mého života a poslocuhám ji každý den. Kvalita zvukového výstupu do sluchátek je za mě velmi kvalitní. V minulosti jsem u některých telefonů hodně laboroval s nastavením zvuku, tady jsem ale na nic nesahal a s výsledkem jsem spokojen. Jak hodnotíte přehrávání hudby a obecně hudební přehrávač v modelu Huawei P10?

Komentáře

• Co přehrávač Hudba od Sony, nezkoušel někdo?
    Poděkovat autorovi 1
  • Hondak  
    upraveno 22. May
    Ja mam naistalovany prehravac od Sony a mam pocit, ze je to zvukovo troska lepsie ako vstavany od Huawei. Ale nieje to ziadny velky rozdiel, celkovo som z vystupu dost sklamany, kvalita je podla mna priemer, ale hlasitost nedostatocna, klasicke sluchatka ( Koss Porta Pro ) 60 Ohm zvladne tak tak, ale vsetky nad 60 Ohm uz hraju vsetky potichu. V tomto je bohuzial asi zatial najlepsi Apple a potom Samsung ( kvalita, hlasitost). Sony ma tiez velky dobru kvalitu, ale hlasitost tiez slaba. Pocul som ich kopec.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stejně jak píše Hondak, audio výstup nic moc, hlasitost špatná. Používám sluchátka Sennheiser HD 25 II (impedance 70 Ohm, rozsah 16 - 22 000 Hz). Ocenil bych možnost zvýšit hlasitost ještě o jeden či dva stupně. O kvalitě zvuku nemluvě. Moje 4 roky staré HTC one M7 bylo oproti P10 zvukově skvělé, převálcuje P10 naprosto s přehledem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono to asi bude HW komponenty použitými P10,mám doma 8 let starý Samsung I8910 a zvukově je úplně jinde,syn ho stále používá jako hudební přehrávač,Sony Z3c hrálo také lépe,v P10 používám přehrávač Sony,ale HW nedostatky nevylepší sebelepší SW.Nikdy jsem si nemyslel,že vysoká max hlasitost má vliv na kvalitu zvuku....
    Poděkovat autorovi 0
  • To by docela stálo za porovnání s legendárním Samsungem Galaxy S, který měl zvukový čip Wolfson, s bezkonkurenčním zvukovým výstupem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Čo sa týka zvukového výstupu, tak jediný mobil za posledné roky, kde sa to dalo počúvať, bol telefón LG V20. Ostatné telefóny nemá cenu riešiť.
    Poděkovat autorovi 0
  • To musite mit ale hudebni sluch , dobre sluchatka a kvalitni flac. Neb banda co pripoji sluchatka od tamanu za dvacku. Ti poznaji kulove a jsou happy , ze jim vubec neco hraje :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Souhlasím s Runky. Telefony HTC řady One mají lepší zvukový výstup než P10. HTC one M8 hraje taky daleko líp.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hurec: neviem či mám hudobný sluch,ale už sa tejto problematike venujem dlho,počul som veľa slúchadiel a hudobných zdrojov,takže viem porovnávať. Ale už hocičo do uší nedám.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pouzivam teraz nejaku dobu Sony Xperia X Compact a musim povedat, ze zvykovy vystup je oproti P10 na uplne inej urovni, maximalna hlasitost raz taka, utiahne aj 300 Ohmove Sennheisery a kvalita ani nehovorim. Na tomto by mali chlapci v Huawei dost zapracovat, nehovorim keby to bol telefon za 300 EUR, ale vlajkovy model byt mal mat nejaku uroven aj v tomto smere.
    Poděkovat autorovi 1
  • Osobně mám v tomto tedy opačnou zkušenost (paradoxně zrovna ve srovnání se Sony), možná taky záleží na hudbě a na tom, jaké sluchátka používáte...
    Poděkovat autorovi 0
  • Po update na Nougat vyrazne Sony vylepsilo hlasitost a zvukovy vystup na X Compact, som bol az v soku ako to spravili.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Nemohu souhlasit i Z3c hrálo líp,pravda,záleží i na sluchátkách,na obou telefónech používám stejná ale u P10 "udělali soudruzi z NDR někde chybu",je poznat rozdíl a to nemluvě o pouze mono repro...a SW výbavě přehrávače.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.