Sd karty UHS-I

Chtela bych se zeptat zda ma tento telefon podporu pro micro sd karty UHS-I
Štítky:

Komentáře

• Podporovane su SD karty s udajom Class 10 UHS-1 U1 (UHS-I a UHS-1 je to same)
    Poděkovat autorovi 0
  • UHS-I hovori o rychlosti. Telefon podporuje micro SD, micro SD HC a micro SD XC do kapacity 128 GB
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl by podporovat i typ UHS-3, alespoň to mám ověřeno u staršího modelu P8, tady by tomu nemělo být jinak.
    Poděkovat autorovi 0
  • UHS nehraje v základní podpoře žádnou roli. Telefony pracují s microSD kartami bez ohledu na jejich teoretickou maximální rychlost, kterou právě naznačuje označení UHS-x (Ultra High Speed).
    Ale pokud konkrétní zařízení nemá ve specifikacích uvedenou podporu UHS, nemá smysl tyhle karty kupovat - jsou obvykle dražší a telefon stejně nebude schopen jejich výhody (rychlost čtení a zápisu) využít. Budou se prostě chovat jako každá jiná "obyčejná" karta.
    Poděkovat autorovi 1
  • To ne, záleží na propustnosti řadiče, jak velkou rychlost dokáže akceptovat, ale mám ověřeno, že P10 zvládá číst i UHS 3 s čtením kolem 75 Mb/s a zápisem kolem 70 Mb/s. A byl vidět rozdíl, když jsem používal "class 10" tak načtení fotek (3000) náhledů trvalo i pár desítek vteřin, u UHS 3 je to kolem 10 vteřin. Výrobci by měli specifikovat, do jaké rychlosti dokážou daná zařízení číst karty. Koupě těch nejrychlejších karet 90 Mb - 100 Mb bych se vyvaroval, to už by asi fakt byly vyhozené peníze.
    Poděkovat autorovi 0
  • hans76  
    upraveno 21. May
    Karty UHS-3 (UHS-III) jsem v prodeji snad ani neviděl. Jen od Lexar, Sony a Sandisk UHS-II class 3 (U3).
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.