problém s LED a SD kartou

zdravím všechny, před pár dny jsem koupil tento foun a pár problémů mě donutilo se tady zaregistrovat.
Takže:
1) jak nastavit, aby telefon instaloval apky na SD kartu? nebo by mi stačilo je po instalaci přesunout, ale tuto možnost nikde nenacházím - rád bych si stáhnl mapy.cz, ale mají asi giga
2) LED dioda nijak nespolupracuje, povolená samozřejmě je - zkusil jsem pár aplikací, ale ani s nimi se mi to nedaří rozjet tak, aby to správně fungovalo

jinak s mobilem vcelku spokojenost :)

Komentáře

• upraveno 19. May
    Zdravím,
    takže za 1 - mapy cz dávají možnost před stažením map vybrat úložiště.
    Jinak změna úložiště mobilu je v nastavení / paměť a úložiště / a tam změnit výchozí úložiště.
    Za 2 - LED mě funguje normálně a její funkčnost je závislá na podpoře aplikace.
    Poděkovat autorovi 0
  • dík za info, které mi potvrdilo, že to dělám dobře, jen mi to nefunguje :)
    v nastavení paměti mám:
    Výchozí umístění - karta SD, ale mobil to ignoruje. před tím jsem měl Sony a tam jsem vlezl do aplikací a dal přesunout na kartu (nešly všechny, ale některé ano) no a o pět let novější Huawei toto nenabízí ani u těch apek, které na té Sonce šly...
    LED bych u aplikací neřešil, hlavně mi jde o hovory a SMS, to mě štve
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesun funguje.
    Něco děláš špatně ..
    Poděkovat autorovi 0
  • no tak to mám radost, že to (někomu) jde :)
    napiš nějakou apku, u které to funguje - stáhnu a vyzkouším
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. May
    To jsem taky zvědavý, protože na A7 pokud se nepletu, nefunguje přesun na SD kartu a nebo nevím jak na to....
    Notifikace LED - sms, whatsapp, gmail, hovory vše jde. Naopak mě se nezobrazuje číselná notifikace na gmailu..
    Poděkovat autorovi 0
  • no tak apka mapy.cz se stáhla do mobilu (to by nevadilo, má asi 30 MB) a mapa ČR pro offline použití dala na výběr, kam ji chci. no sláva, ale to je to to jediné, kde se mi to povedlo. kdyby tak ještě fungoval ten přesun - mám tam např. nějaké atlasy a ty přesunout nejdou. no ještě zkusím něco smazat a stáhnout znovu
    notifikace nejdou žádné...
    Poděkovat autorovi 0
  • tak pár novinek:
    LEDka začala fungovat, proč nevím, možná ji rušila nějaká apka...

Aplikace na SD kartu zřejmě přesunovat ani instalovat nejdou, jedině pokud to vyloženě apka nabídne - např. ty mapy pro offline používání. Takže karta se hodí jen na hudbu, video atd., což je dost nepříjemné...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.