Downgrade android ware 2.0 na 1.5

Ahoj,
uz to nekdo resil? Potkal sem navod na LG hodinky, ale na HW jeste ne.
Pro me hlavnim duvodem k downgrade je neviditelnost notifikaci, coz byl puvodne hlavni motivator ke koupi. Chybi mi to, ze jednim pohledem uz nezjistim kdy mi zacina dalsi schuzka a po dotyku informace o tom jake schuzky nasleduji.
Podarilo se tohle nekomu vyresit?
image

Komentáře

• myslím, že možností je viac, ale skúste napríklad toto https://play.google.com/store/apps/details?id=seeko.wmwatch.eventcal1 image image
    Poděkovat autorovi 0
  • Diky, je tam asi vic veci nez jen ty notifikace.
    Kdyby se to nekomu podarilo downgradovat tak bych byl vdecny za radu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Downgrade by měl jít jednoduše stejně, jako když se člověk vracel z verze Developer Preview. Všechny nutné soubory jsou přímo na stránkách Google.
    Poděkovat autorovi 0
  • Downgrade lze, bohužel to okamžitě nabídne hlášku o update, která nelze odstranit. Na XDA už někdo přišel na způsob zákazu OTA update, ale čekám, až tam někdo potvrdí, že to opravdu funguje.
    návod na downgrade a zákaz OTA update
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nakonec se downgrade povedl, ale pro zakaz OTA je nutny root hodinek.
    Po te pomoci ADB prikazu zakazat kontrolu OTA.
    1) adb shell
    2) su
    3) pm disable com.google.android.gms/.update.SystemUpdateService
    4) pm disable com.google.android.gsf/.update.SystemUpdateService
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja sem akorat nainstaloval tu 1.5 ROM a zatim mi update nenabizi, ale to je asi jen otazka casu.
    Podle jakeho navodu si delal ten ROOT?

Jen pro info pro ostatni, bojoval sem jete s driverem, takze idealni je pouzit ten google driver co se da doinstalovat z SDK viz. http://visualgdb.com/KB/usbdebug-manual/
    Po startu downgradovane ROM se mi to sparovalo s telefonem, ale skoncilo zasekle na prvnotni synchronizaci, musel sem downgradovat android ware v telefonu z APK mirroru, pak si google vynutil update v telefonu znovu na android ware 2.0, ale uz se to spojilo.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. May
    Jako prvni musis odemknout bootloader. To asi umis, kdyz jsi uspesne downgradoval. Po tom musis nainstalovat TWRP recovery. Na to jsem pouzil tento navod vcetne toho souboru co je tam odkaz. Neni to sice nejnovejsi TWRP, ale funguje spolehlive. Po té jsem stáhl custom ROM Negalite Huawei-Rom NX 1, která uz je rootnota a obsahuje za prve uplne posledni zaplatu na 1.5 a ma v sobe funkce navic, jako moznost upravit intenzitu vibraci nebo zablokovani nepotrebnych programu. Primy odkaz na ROM zde Pak postupovat takto:
    nakopirovat Zip do /sdcard/ pres ADB (adb push rom-location/rom-name.zip /sdcard/) - ja jsem zip soubor prejmenoval na rom.zip, takze muj prikaz znel adb push rom.zip /sdcard/ s tim, ze adb prikaz jsem spustil primo z adresare, kde jsem soubor mel (pokud je nainstalovane system wide adb, tak staci v adresari stisknout shift+prave tlacitko mysi a vybrat "spustit prikazovy radek v tomto adresari")
    Jakmile je rom nakopirovana v telefonu, tak prejit zpet do TWRP recovery pres prikaz "adb reboot bootloader".
    V TWRP nejdrive vycistit dalvik cache, cache a data (asi ani neni nutne, ja to udelal) a pote zadat "instalovat zip z SD karty". Vybrat rom.zip a spustit instalaci. Vyckat, telefon se rebootne a novy fw je nainstalovany. Znovu nastavit hodinky a pak pouzit prikazy:
    1) adb shell
    2) su
    3) pm disable com.google.android.gms/.update.SystemUpdateService
    4) pm disable com.google.android.gsf/.update.SystemUpdateService

ROM ma uz aktivovany ADB debug mode, takze neni nutne otevirat developer menu.

Snad to takhle bude stacit :)

Hodinky mam takhle uz treti den a po navrhu na update ani stopa :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Diky za postup. Jsem taky zpet na 1.5 a po disablovani tech service uz to update nenabizi, jen na telefonu.
    Postup je relativne snadny pro nekoho kdo uz nejake flashovani romu delal, ale je to zdlouhave, protoze se musi nekolikrat projit fazi prvotni konfigurace hodinek. Kazdopadne ta cesta s TWRP a tou custom rom je nelepsi.
    Mozna na konci jeste stoji za to zamknout boot loader kvuli zaruce, ale tu asi porusuje uz ta custom ROM.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.