Huawei P10 Lite v modrém provedení je nádherný

upraveno 14. May v Huawei P10 Lite
Do rukou se mi dostal jeden z nejkrásnějších telefonů Huawei současnosti a podle mého také jeden z nejstylovějších telefonů vůbec. Jedná se o Huawei P10 Lite v modrém provedení a musím říci, že telefon si mě naprosto získal. Pokud hledáte další argument pro přechod na nový model, design tohoto přístroje jím je. Přední strana telefonu je tmavě modrá, pořád ale dostatečně elegantní a stylová. Bomba se nachází na zadní straně, tam si výrobce s konstrukcí skutečně pohrál a výsledek za to stojí. Ostatně posuďte sami na fotografiích a na videu, tady jsou podle mého slova zbytečná. Jak se vám telefon líbí?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• A slibovaná zadní strana :smile:

image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    Poděkovat autorovi 2
  • Nadherna farba ziary a bije do oci je to spravne ze vyrobcovia zacali vyrabat aj ine kombinacie farieb nie en tie klasicke: black, mystic silver, gold, white ale vyrabaju red, blue, green, orange. yellow a dalsie kombinacie aspon mame z coho vyberat :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Prostě nádhera ,přední strana vypadá jak modrý Honor 8,měl jsem štěstí tento skvost vidět na vlastní oči,za mně naprosto nejlepší barevné podání P10 Lite :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je nádherný ,dneska jsem ho vyměnil za P9 lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano je nádherný.Původně jsem si chtěl koupit jiný telefon ale poté co jsem ho držel v ruce už nešlo nekoupit ho.Naprostá spokojenost ..........
    Poděkovat autorovi 0
  • Závidím, nemám ho. Doufám, že zatím. :-) Taky chci vyměnit za P9 Lite. Nemáte někdo zkušenost s Mobil Pohotovost? Vyměnit to u nich nebo ne? Děkuju.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já ho na Mobil Pohotovost vyměnil. Za p9 lite jsem dostal 3300 +800 bonus a hned byl telefon levnější. A ještě jako dárek bluetooth repráček.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to fakt jeden z nejhezčích telefonů současnosti
    Poděkovat autorovi 0
  • Skúšal som ho dnes v predajni O2, ale zdá sa mi, že je veľmi náchylný na odtlačky prstov,len kôli tomu zvažujem ešte čiernu farbu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to krasavec,fakt se mi moc líbí a a Huawei vymyslel zase něco nového a krásného.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také jsem podlehl jeho kráse. Ale bohužel zadní strana je jenom plastová. Po 14 dnech jsou již vidět na zádech jemné škrábance. Doporučuji všem pořídit si transparentní kryt. Předtím jsem měl P9 Lite zlatou a ta i po dvou letech vypadá jako nová.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.