Prodám P10 Plus ihned k odběru!

GignacGignac  
upraveno 16. July v Huawei P10 Plus
Ahoj,

Prodávám svůj P10 Plus, 3 měsíce starý, na telefonu je krycí sklo, zakoupil jsem i oba origo kryty (case/flip).

Telefon je ve stavu nového. S komplet balením.

CENA 16 000,-

Rovněž prodej na aukro.cz, kde jsou i fotky!

Komentáře

• A důvod prodeje prosím? To nás zajímá...
    Poděkovat autorovi 0
  • Žádný "hmatatelný" není, jen o tom uvažuji ve smyslu zkusit XZ Premium, která se mě neskutečně líbí.
    Poděkovat autorovi 0
  • no já si myslím že P10 je lepší nez XZ :))
    Poděkovat autorovi 0
  • Mal som XZ v ruke a mňa osobne ničím neoslovila...
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak Sony fakt nee. S "Ericsonem" bych neváhal, ale od rozlučky to jde od desíti k pěti... Už je jiná doba...
    Poděkovat autorovi 0
  • Sice je to hodně OT, ale i Sony bez Ericssonu umí dobré telefony. Jen ten jejich marketing byl vždycky slabý. Bohužel teď Sony jde dle mě designově úplně špatně, zpracování XZ taky není kdoví co a funkčně jsou někteří výrobci také dále než Sony. Osobně si myslím, že buď nadstavbu která něco přinese a nebo čistý android. Sony je někde mezi, updaty jim vždycky trvají šíleně dlouho a co je nejhorší. Vždycky když ukončí podporu, tak je tam nějaké ale, někde něco zůstane nedotazene a podobně. Což je velká škoda.
    Poděkovat autorovi 0
  • XZ Premium, ne XZ, pravděpodobně k té vyměně nedojde...

Každopádně by mě zajímalo Hi-Res audio a zda se Sony podařilo konečně odradit foťák. No a hlavně se mě ten telefon strašně moc líbí.
    Poděkovat autorovi 0
  • GignacGignac  
    upraveno 7. May
    A přítelkyně mě zastřelí, za cca rok by to byl 8. telefon...
    Poděkovat autorovi 0
  • Chiron napsal(a):

Sony je někde mezi, updaty jim vždycky trvají šíleně dlouho a co je nejhorší. Vždycky když ukončí podporu, tak je tam nějaké ale, někde něco zůstane nedotazene a podobně. Což je velká škoda.

Zrovna co se aktualizaci tyce tak je na tom ted Sony nejlip ze vsech vyrobcu.Hned po Pixelech.

Poděkovat autorovi 0
  • Nevím jak to vypadá třeba u takové Z5 a výš, ale co mám zkušenosti tak sice Sony aktualizuje nadstandardně dlouho. Ale to prostě není všechno a po zkušenostech se Sony už od nich další telefon v této době určitě nekoupím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Shodou okolností (většina z vás to ví) se sám pohybuji také ve světě Sony telefonů. Sony aktualizuje rychle... Ale třeba inovace Android 7.0 od Sony prakticky nepřinesl, je to prostě jiný přístup.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je fakt, že na Sony mi nejvíce vadí jejich přístup k fotoaparátům ve svých přístrojích, špatný post processing, bojkotování rozhraní Camera API 2.0, chybí zcela manuální režim, zatímco všichni ostatní výrobci jej už podporují. K čemu pak skvělý HW, když jej limituje sw.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ihned k odběru!
    Poděkovat autorovi 0
  • ...."""""""""".......Gignac
    A přítelkyně mě zastřelí, za cca rok by to byl 8. telefon...!""""""""""

Co na to přítelkyně? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • No, řečí bylo opravdu hodně...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale prezil jsi to, zabití se nekonalo :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.