Huawei P10 versus Huawei P9 ve stříbrném provedení

Na trh před několika týdny dorazila naše nová vlajková loď, model Huawei P10. Telefon je v prodeji ve čtyřech barevných verzích a ačkoliv mým favoritem zůstává modré provedení, v tuto chvíli mám k dispozici verzi stříbrnou. No a protože ve stejné barvě mám k dispozici také Huawei P9, pořídil jsem pár společných fotografií a natočil krátké video. Konstrukce obou telefonů je výborná, v tomto směru patří Huawei rozhodně ke špičce mezi současnými výrobci. Vzhled obou telefonů se ale přes totožnou barvu přece jenom liší, který se vám tedy po stránce vzhledu líbí více?

Osobně akceptuji oba telefony bez výhrad, některé detaily se mi líbí více na starším telefonu, jinde naopak preferuji Huawei P10. Huawei P9 jsem používal ve stříbrném provedení docela dlouhou dobu, možná proto mě tedy stejná barevná verze modelu Huawie P10 oslovila méně, není pro mě totiž žádným překvapením (a podobně to mám také v případě modelu Huawei P10 Plus). Teď už se ale obracím na vás. Pokud se budeme bavit jen o vzhledu, který telefon je podle vás hezčí a proč?

image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.