Huawei P10 Dazzling Blue

upraveno 7. April v Huawei P10
Huawei P10 jde do prodeje v našem regionu ve čtyřech barevných verzích a my se dnes podíváme na tu pravděpodobně nejzajímavější. Jedná se o modrou verzi Dazzling Blue a musím uznat, že vypadá skutečně skvěle. V tuto chvíli už také tuto verzi najdete na pultech obchodů a jsem zvědav, jak se bude líbit vám. V budoucnosti se na trh mohou dostat další barevné verze, v tuto chvíli by mě ale zajímalo, která verze vás zatím nejvíce zaujala.

Skvěle zpracovaný je povrch zadního krytu, který není hladký, ale najdete zde drobný reliéf. Vypadá to skvěle a telefon se díky tomu drží ještě lépe než v případě ostatních barev. Oko potěší také do detailu zpracované zapínací tlačítko. Drobným zklamáním je pro mě naopak podoba přední strany, která je kompletně černá. Vypadá stylově, ale pokud by telefon byl modrý skutečně celý, byl bych ještě spokojenější. Zároveň si ale nejsem jistý, jak moc složité by technologicky bylo udělat telefon skutečně kompletně modrý, takže můj pohled berte spíše jako poznámku. Konstrukce jako celek je opět naprosto precizní, tady není co vytknout. Jak hodnotíte Huawei P10 Dazzling Blue?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
«134

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.