Velká obrázková galerie Androidu 7.0 Nougat (EMUI 5.0)

135

Komentáře

• upraveno 19. March
    A da se to ted nejak sehnat??
    Poděkovat autorovi 4
  • Holt čekat a čekat... Na Honor 7 Lite by měla aktualizace dorazit skoro jistě (vždyť je to vlastně v uvozovkách P9 Lite bez NFC - na xda-developers se některým podařilo rozchodit sw z P9 Lite na Honor 7 Lite). Kromě toho v Indii již měsíc běží beta testy pro Honor 5 C což je jen jiný název pro 7 Lite...
    Poděkovat autorovi 5
  • Jsem tu nová, takže se tu pomalu rozhlížím. Myslela jsem, že Honor 7 je značka huawee. Ale on je to vlastně,, sourozenec,,. Telefon od této společnosti mám už podruhé. K vánocům jsem dostala Lenovo, ale byl problém s voláním. Špatný signál. Jsem u T-Mobile. Tím neomlouvám T-Mobile, pokrytí je stále špatné. Bylo mi doporučeno na internetu, ať zkusím jinou značku mobilu a mezi jinými byl navržen i Huawei. Byl mi sympatický Honor 7 a jsem velmi spokojená. Ono vybrat si mezi tou záplavou mobilů je dost složité. Tak snad jsem s tím svým Honorem tady dobře. Ahoj, Jana
    Poděkovat autorovi 3
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Mate 7 začínal s KitKatem, to už fakt nee :)

No to neznamena, ze by ho mit nemohl :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • OT: zrovna u Mate 7 si myslím, že poslední verze firmware je skvělá a podpora byla ukončena ve správný okamžik. Čas přejít dál :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Twisty  
    upraveno 21. March
    Naprostá spokojenost, musim říct že se vám to velmi provedlo! Zjednodušené a hezké! :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • Ahoj lidi
    Mam Y5II a nejak nemuzu prijit na to pokud mam hudbu na sd card proc ji musim ulozenou v tel.nejak mi to nejde vymazat z tel a prehravat jen z sd card. Za pripadne postrehy ci rady dik a natvrdly komenty nemam potrebu cist dik
    Poděkovat autorovi 1
  • zkus povolit přístup na sd kartu.... mám sice huawei p8 lite ale musel jsem takle povolovat skoro u každé aplikace aby to spolupracovalo s sd kartou
    Poděkovat autorovi 1
  • Android 7.0 nougat velka chyba či nechyba to těžko říct
    Poděkovat autorovi 0
  • Už se těším až bude A7.0 na Honor 7 Lite
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 26. March
    Četl jsem v diskuzích, že by mohl v dubnu/květnu přijít na honor 7 lite . Sám jsem na něj zvědavý. Přítelkyně se docela načeká, ale bude to stát za to.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vyjde aktualizace i na honor 7 ?? Je to druhý nejlepší honor tak s tim tak trochu počítám
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro něj není aktualizace pravděpodobná.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Tak to je shit :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Všem uživatelům co se jim telefon aktualizoval na Android 7 mohu jen tiše závidět. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. March
    Jestli ti už skončila záruka a už víš, že nebudeš mít aktualizaci, tak co zkusit nějakou ROM? Návody jsou vždy u každé ROM, tak bys to mohl zkusit nebo poprosit někoho v okolí, není to tak těžké. A aspoň si vyzkousis něco nového aniž bys musel měnit telefon. Každopádně výměna by byla nejlepší :D například za P10.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nugat uz mam 2 týdny... a vsechno perfektně běží až na youtube.. ktere mi jakoby carkuje kdyz se divam pod hd... hodně rychle jsem si zvykl i na rozdělenou obrazovku a vyuzivam ji hodně často..:) na jedné pulce si pustim film a na druhe mam obrazek ktery maluju... :D úžasná věc
    Poděkovat autorovi 0
  • Zajímavá kombinace :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Budeme tedy doufat že Huawei bude myslet i na majitele P9 Lite s aktualizaci na 7.0. s vydáním aktualizované verze P9 Lite 2017 mi tak nějak přijde že se potencionální vydání překládá na neurčito,...
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.