Huawei P10 Plus se blíží aneb konkurence pro Huawei Mate 9

13

Komentáře

• HUAWEI bol zabehnuty výrobca v sietovych komponentoch a telefony boli len dalšie plus, s plastovímy sračkami začínali všetci výrobcovia, môj prvý smartfón bol huawei a podarilo sa mi ho rozbiť, kúpil som si značkovy samsung a po týždni som ho predal a kúpil papierovo horší huawei ktorý bol omnoho uživateľsky lepší ako značkovy samsung a to bolo v eré keď bežny smartfón mal 3,5 palcovy display
    Poděkovat autorovi 4
  • Ono takto - na začátku roste a zlepšuje se každý, protože začít na nule a pak dělat obrovské skoky je jednoduché. Ale udržet to je už složitější...
    Poděkovat autorovi 3
  • Ten ohlý display je hodne neprakticky. Mam radeji rovne displaye.
    Poděkovat autorovi 3
  • Nehorázně se těším až si budu moct vzít do ruky Huawei p10 plus,protože vypadá úplně skvěle i popis je skvělý až na tu částku peněz... Ale až se dočkáme aspoň minimálního zlevnění bude to vynikající. :)
    Poděkovat autorovi 2
  • Huawei mě každým modelem překvapuje víc a víc, vždy ohromující design, výdrž baterie a famózní fotoaparát se svou P8 sem spokojen a v budoucnu se budu rozhodovat rozhodně mezi mobily od Huawei
    Poděkovat autorovi 2
  • Už se těším až bude v obchodech a až si ho budu moct vyzkoušet vypadá mega krutě
    Poděkovat autorovi 4
  • upraveno 10. March
    Mne sa prave zahnuty displej nepaci
    Poděkovat autorovi 2
  • Mě ano ale to he každého názor
    Poděkovat autorovi 0
  • A kde jste vzali, že má zahnutý displej? To byly jen neoficiální informace z netu. P10 plus má jen tzv. 2,5D sklo stejně jako Mate 8, P9, P9 plus, Mate 9...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já osobně bych taky nevolil telefon se zahnutym sklem, su rád, že se touto cestou nevydali, protože se dívám jak na bazos.cz, tak na fóra jiných telefonů, abych měl stále přehled, které telefony vykazují chyby. Například s7 edge, lidi tento telefon prodávají v jednom kuse, jak to jednou rozbíjí, tak to nechcou ani znovu, navíc se s Android 7.0 neskutečně zhoršila kvalita fotek, baterie a zpracování systému. LG: stále chyby v systému a moduly nevyšly. Google pixel: špatne mikrofony, chyby při focení. Lenovo slabá podpora. HTC vysoké ceny s nedodelanym systémem. Xiaomi: systém nesedne skoro nikomu a na spoustě telefonu chybí lte. Proto jsem rád, že mám Huawei. Omlouvám se, že tady píšu o jiných značkách, ale chci aby kdo se rozhoduje, co si koupit, tak ať volí Huawei,protoze nemá chyby jako jiné telefony. Jestli někomu můj objektivní názor vadí, tak jej smažu. Buďme rádi, že tu máme aspoň jednoho diskrétního výrobce telefonů, který vás vždy potěší zpracováním nebo cenou.
    Poděkovat autorovi 0
  • nemit P9 JDU DO TOHO
    Poděkovat autorovi 0
  • P9 je super telefon a zas tak moc se neliší ty nové.
    Poděkovat autorovi 0
  • A je už nějake datum, kdy bude na trhu??? Včera jsem zahlédl predobednavky na P10 s dodáním 31.3., nebo 14.4. Podle barvy a o plusku zatím nic .
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad brzy zjistíme informace :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak kdyby mi nebylo líto 22000 kč a neměl bych perfektně fungující Mate 8, tak je pro mě vybavenější P10 plus jediná a dokonalá volba (a to nemluvím o tom, kdyby přišla ještě navíc v tý zelený, to už bych asi vážně neodolal ani za těch 22) :-) ...
    Ale z Mate 8 zatím nemá smysl na cokoli jinýho přecházet...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate 8 je stále raketa... Jak to slyším, tak tu zelenou budeme muset časem přidat pro zlomení těch nerozhodných :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Můžete mi někdo vysvětlit jaký je rozdil ve fotoaparátech mezi mate 9 a novou P10 ,když podle prvních ohlasů foti P 10 lépe než Mate 9?
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 fotí lépe, nebo P10 Plus? P10 Plus má F1.8 a P10 má, stejně, jako Mate 9 F2.2. Dostatek světla má nemalý vliv na výslednou fotku.
    Poděkovat autorovi 1
  • Podle testů už klasická P10 ma fotit lépe,proto se ptám,když maji mít oba stejné fotoaparáty.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.