Huawei P10 Plus se blíží aneb konkurence pro Huawei Mate 9

24

Komentáře

• Huawei p10/ p10 plus telefón by mal prežiť pád do vody alebo intenzívnejšie vystavenie dažďu, čo je vážne super. Keď si porovnáme Huawei p10 a Apple iPhone 7 Plus tak takmer vo všetkom dominuje Huawei p10 čo som veľmi rada
    Poděkovat autorovi 7
  • Ta potencionalni vodeodolnost by me zajimala. Moc jsme o ni zminky nezargistroval. Ma tedy vubec nejake kryti IP?
    Poděkovat autorovi 2
  • Ještě to ověřím, ale co vím, tak se to týká jen modelu P10 Plus a klasické IP zde není.
    Poděkovat autorovi 0
  • Me prave plusko zajima....
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei na FB odpovádali: "Dobrý den, P10 má ochranu IPX2 a P10 Plus IPX3 - znamená to, že jsou odolné proti potu nebo krátkému vystavení dešti, ne však proti ponoření pod vodu. Zdraví Huawei".
    Poděkovat autorovi 3
  • Ano, tak jsem to myslel :). Není to třeba IP 65/68 :), to co zná většina lidí
    Poděkovat autorovi 0
  • Trosku skoda, pohybuji se po plovarnach, bazenech a aquaparcich a obcas beru tel do bazenu na foceni. No budu muset davat opet pozor na nej jako na mou P8. Teda pokud si jej koupim.
    Poděkovat autorovi 0
  • Môj názor na cenu ako tá cena zase za Huawei P10 je možno vyššia ale zase z druhej strany nedá sa neustále niečo vylepšovať ,dávať kvalitnejšie komponenty ,platiť drahý výskum, testovania a predávať pod cenu.Keď chceš kvalitu treba aj priplatiť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nádherný mobil, teď se jen rozhodnout jestli čistou P10 nebo P10 plus. Teda jestli bude mít zahnutý display tak pujdu po P10 plus. P9 jsem kupoval na začátku léta minulého roku v Německu a jsem milé překvapen a mobil mě dokáže furt překvapovat. Je to vlastně můj první mobil, ktery se mi za tak dlouhou dobu nesekl. A to jsem měl modelu jak od sony, tak od samsungu i applu.
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 plus nemá zahnutý displej, ale v mnoha ohledech je lepší než P10. Akorát ta cena...
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Ta cena mi ani tak moc nevadí.. rád si za kvalitu zaplatím. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono jde o to, že Huawei uměl kvalitu i levně. Nebyl důvod zdražovat. A 22000 za plusko, když stejně kvalitní konkurence chce okolo patnácti... Tak nevím...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím proč by měl p10/plus být konkurent Mate 9 je to jedinečný foun a nemá smysl ho srovnávat.
    Poděkovat autorovi 1
  • karin  
    upraveno 4. March
    Huawei P10 má 20mpx fotoaparát monochromatický (čierno-biely) a farebný má 12mpx.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tyto parametry P10 plus jsou shodný s Mate 9, ale P10 plus má velkou výhodu ve světelnosti 1,8 oproti 2,2 u Mate 9 ... Tož P10 plus by teoreticky mohlo fotit líp...
    Poděkovat autorovi 0
  • Který mobil od konkurence je prosimte na kvalitě P10 plus a stoji okolo 15?
    Poděkovat autorovi 0
  • mr.Micmr.Mic  
    upraveno 5. March
    Nubia Z11, Oneplus One 3T, Leeco Le max 2, ... Když pominu foťák (kterej stejně nemá hodnotu 7000+), tak 6 GB / 64-128 GB a lehce se vejdou do 15000... Jo a málem jsem zapomněl na stájovýho konkurenta - Honor 8 pro (V9)...
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad neurazím, ale Nubia, Leeco... Neříkám, že to jsou špatné značky. Ale jejich zázemí a dlouhodobý vývoj bude jen těžko konkurovat zavedeným výrobcům. Tím nechci říci, že to jsou špatné telefony, poskládat jen hardware není v dnešní době tak těžké. ale není to vše, specifikace zkrátka vše neprozradí...
    Poděkovat autorovi 1
  • A jak začínal Huawei? Čínská plastová sračka bez budoucnosti. A kde je teď? Je to stejný. Teď je ale Nubia a Leeco krok napřed právě v ceně, stejně jako ještě nedávno Huawei...
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.