Huawei MediaPad M2 a Android 6.0 Marshmallow (únor 2017)

Protože se tady množí dotazy ohledně Androidu 6.0 Marshmallow pro Huawei MediaPad M2, dovolím si založit nové téma. V současnosti na aktualizaci pro WiFi verzi nadále pracujeme a zatím neznám termín uvolnění. Jedna velmi stabilní verze už se dá na internetu najít, ostatně sám jsem ji nainstaloval a jsem spokojen. V plánu je ale výraznější aktualizace s větším množstvím změn. Nějakou dobu ale její uvolnění pravděpodobně potrvá, v tuto chvíli ani sám neznám ony novinky, které se mají v aktualizaci ukrývat. Ale věřím tomu, že čekání se vyplatí.

image
image
image
«1

Komentáře

• Super a po tomhle navnazení je řečeno, že se neví, kdy to bude...Tak to je fajn :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tazz1 napsal(a):

Super a po tomhle navnazení je řečeno, že se neví, kdy to bude...Tak to je fajn :-)

Minimálně se snaží komunikovat, lepší než strkat hlavu do písku. Podle mého zaznělo asi maximum informací, které mají.
    Poděkovat autorovi 0
  • Však ano :-)
    Jak jsme říkali na frontě...počkáme a uvidíme :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska jsem četl, že příjde na trh Mediapad T3 . Tablet, který výbavou nesahá M2 ani po kolena a přijde s Nougatem. Proč u M2 se počítá tak max s MM ?
    Poděkovat autorovi 0
  • taky jsem se díval a přijde mi to dost divný , že M2 která je výkonem jinde než T3 , tak 7 nemá mít !! ???
    ...co na to říkáš Jozef_Huafan ??
    Poděkovat autorovi 0
  • O T3 jsem sice nečetl (neříkám že není, neříkám že je, ale dokud něco nepředstavíme, tak to není určitě :)), nicméně důvod bude pravděpodobně jednoduchý - kompatibilita HW s Androidem 7.0. Třeba klasická americká auta mají obrovský výkon a stojí spoustu peněz, přitom emisní normy mnohem lépe splní nějaké hybridní minivozítko. Technologie jdou kupředu, nepůjdou dozadu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne staci iba to, ze T3 bude disponovat podla viacerých zdrojov iba HD rozlíšením, nikolif FULL HD. HD rozlisenie je pre mna akceptovane pri kompaktnych smartphonoch (4.6, 4.7). Napr: rada xperia Z a X compact. A nie na 8 palcovom tablete :smiley: Cize ta (technológia ku predu), je v tomto pripade velice diskutabilna.
    Poděkovat autorovi 0
  • No jenže tady řešíme aktualizace a tam rozlišení displeje skutečně nehraje žádnou roli (ba spíše naopak, čím nižší, tím menší nároky na výkon).
    Poděkovat autorovi 0
  • No u mna rozlíšenie hraje teda podstatnu rolu. Naopak u mna max. nepodstatne je telefonovanie cez tablet. Jakoze pri androide 7 nehra rozlíšenie ziadnu rolu? Takisto velice diskutabilne :smiley: Ale neberem ti tvoj nazor. Ja mam na to svoj nazor.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zkusím to pomaleji - začátek byl o tom, proč novější (byť méně výkonné) zařízení může dostat Android 7.0 a M2 ne. A pokud se bavíme o aktualizacích Androidu, tak tam skutečně rozlišení roli nehraje. Ano, pro majitele roli hraje, ale to vůbec s vývojem systému nesouvisí :)
    Poděkovat autorovi 1
  • No M2 nemoze dostať Android 7.0 kvôli katastrofalnej oficialnej podpore. U M2 sa nedostaneme ani len k finalnej 6.1 silne predpokladám :smile: Kazdopadne Full HD na 8 palcaku u mna musi proste byť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny přítomné,
    u mého M 2 LTE mi nefunguje, když se chci podívat na Web kameru protějšku, tak vyskočí okno se jménem,ale jen bílá plocha. Jak to nastavím, nebo je potřeba něco stáhnout?
    Díky za rady. M.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stále žádné bližší info
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem s M2 spokojený, rád si počkám :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim,
    jsem spokojenym majitelem tabletu m2 LTE (koupeno u t-mob cz).
    ted jsem si nainstaloval android 6.0 (M2 801LC100B205). verze je stabilni, ale mam dotaz:
    pouzivam nova launcher prime a pravidelne mi to vyhazuje na zakladni huawei launcher byt mam nova launcher nastaven jako default ve vychozich aplikacich. Mate nekdo stejny problem?
    A u zakladniho launcheru se mi neotaci zakladni obrazovka, ani kdyz to mam povoleno v nastaveni. A u nekterych aplikaci to same, byt mi rotae na 5.1 android fungovali (vcetne launacheru bez problemu).

Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • A jeste jedna vet, ktera me jako uzivatele mrzi...vetsina zarizeni, i starsich muze vykonove utahnout android 7. Ale je to o marketingu. Huawei a ostatni chce, aby se kupovali nova zarizeni, proto i na nizsi rady NOVYCH zarizeni dava aktualni android. Je to jeden z duvodu, proc muj telefon neni od znackovych vyrobcu, protoze podpora je kvuli mktg politice tragicka, vcetne Huawei. Brandove pristroje jsou drahe a aktualizace dostavaji posledni telefony (cest vyjimkam a la LG G4.). V tomhle oproti iOS je podpora vyrobcu systemu android naprosto tragicka. ani ne 3 % maji nougat po vice nez roce od uvedeni a na androidu 5.x frci vice nez tretina stroju stale, a to je hlavne bezpecnostni problem. Uvidime, co android one project.
    Poděkovat autorovi 1
  • Pořád není známa alespoň přibližná doba, kdy update bude ? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Co je s tym Androidom 6.0 pre boha???????? :-D
    Ved od bety je to uz pomaly pol roka! :-) Velmi tragicke toto..
    Od Huawei uz ani samolepku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Trvá to dlouho,protože bude rovnou sedmička.HIHI
    Já myslím, že je to jedno.Tato verze funguje dobře, klidně by stačilo kdyby vydali aktuální bezpečnostní záplatu.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.