Huawei P9 a vylepšená verze Androidu 7.0 Nougat (B378)

1356789

Komentáře

• Ahoj, tak jsem nainstaloval přes trojhmat, číslo FW souhlasí, telefon běhá, jen seznam změn mám prázdný, netušíte proč?
    Poděkovat autorovi 0
  • To je normálne..to mám aj ja na B360. Zoznam zmien sa ti zobrazí pri ponuke na aktualizáciu.
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak 378 šlape fakt dobře i baterka je trochu lepší ale rychlonabijeni nefunguje a telefon mi přijde že hřeje u nabíjení více.
    Poděkovat autorovi 3
  • Ahoj, a kdy přesně začali uvolňovat tu B378 ?
    Mě totiž aktualizaci nenabízí. Mám v tel B360. Telefon kupovaný v Datartu. Dík
    Poděkovat autorovi 1
  • Treba počkať, uvolňovaná je postupne.
    Poděkovat autorovi 2
  • Ahoj stáhl jsem oba soubory nainstaloval jsem podle návodu a mám napsáno u aktualní verze NRD90M test-keys je to spravne?? Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, urob rollback na A6 B182 a potom updatuj na B378 cez OTA alebo ručne pomocou Firmware Updater.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 21. February
    a jak udělám rollback? Díky

e: už jsem si našel http://www.huafan.cz/discussion/comment/16507/#Comment_16507
    Poděkovat autorovi 1
  • Officialne mi este OTA neprisla a vam?
    Poděkovat autorovi 1
  • MIKJINMIKJIN  
    upraveno 21. February
    Jak tak pozoruji situaci, některým ještě nepřijde z toho důvodu, že teď probíhá jakési gamma testování. Některým přijde sama, ale většina si ji (jako já) musí povolit v Hicare a tam je napsáno něco v tom smyslu, že to je oficiální, stabilní verze, ale je předběžná nebo něco takového. Poprosil bych někoho jestli, by sem nehodil screenshot, protože na něco takového jsem narazil, když jsem si četl informace o aktualizaci v HiCare.
    Zkrátka něco v tom smyslu, že funguje na 100%, ale neumí vše co by si firma přála. Ku příkladu ve verzi B378 jsem už našel 2 nedodělky: · v aplikaci hudba není vizualizace písně, jak můžeme vidět v propagačním videu a na fotkách.
    · zaoblené notikace jsou nepěkně přilepené na panelu s nástrojů místo toho aby tam byla nějaká mezera jako mezi dalšími notifikacemi
    Poděkovat autorovi 2
  • A také záleží jakou máte customizaci, zatím lidé hlásí, že přichází na C432
    Poděkovat autorovi 0
  • MIKJINMIKJIN  
    upraveno 21. February
    Nevím jak moc to bude vidět, to s těmi notifikacemi, ale jsou to zkrátka takové malinkaté grafické nedodělky, které mi tam moc nesedí. Tady třeba aplikace hudba, tam nalezneme na liště ikonu přeskočení skladby z A6. (3. screenshot)
    Screenshot_20170221-174353.png
    1080 x 1920 - 314K
    Screenshot_20170221-174346.png
    1080 x 1920 - 982K
    Screenshot_20170221-174508.png
    1080 x 1920 - 208K
    Poděkovat autorovi 2
  • Jo mam C432 vcera jsem si prinesl mob , v hicare jsem to povolil a uz to jelo.
    Poděkovat autorovi 0
  • MIKJIN napsal(a):

Jak tak pozoruji situaci, některým ještě nepřijde z toho důvodu, že teď probíhá jakési gamma testování. Některým přijde sama, ale většina si ji (jako já) musí povolit v Hicare a tam je napsáno něco v tom smyslu, že to je oficiální, stabilní verze, ale je předběžná nebo něco takového. Poprosil bych někoho jestli, by sem nehodil screenshot, protože na něco takového jsem narazil, když jsem si četl informace o aktualizaci v HiCare.

Zkrátka něco v tom smyslu, že funguje na 100%, ale neumí vše co by si firma přála. Ku příkladu ve verzi B378 jsem už našel 2 nedodělky: · v aplikaci hudba není vizualizace písně, jak můžeme vidět v propagačním videu a na fotkách.

· zaoblené notikace jsou nepěkně přilepené na panelu s nástrojů místo toho aby tam byla nějaká mezera jako mezi dalšími notifikacemi

No v Hiapke nic nemam a ani v aktualizaci mam Single sim a verze C432
    Poděkovat autorovi 0
  • Jakou máte verzi software označení B
    Poděkovat autorovi 0
  • MIKJIN napsal(a):

Jakou máte verzi software označení B

B360
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo takhle, já si myslel že máte ještě A6. V tom případě vám doporučuju jenom čekat a zkoušet to i přes PC. Měla by brzy dorazit.
    Poděkovat autorovi 0
  • MIKJIN napsal(a):

Jo takhle, já si myslel že máte ještě A6. V tom případě vám doporučuju jenom čekat a zkoušet to i přes PC. Měla by brzy dorazit.

No sak cakam a zatial nejako nic :D Ale inak ked som aktualizoval na A7 tak to upozorneni mi vybehlo :D Snad je to officialna aktualizace ked som musel povolit v Hiapke tu aktualizaci pre inovatory.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo je to oficiálně aktualizace. Avšak říkám, že zatím není třeba s ní nijak spěchat, protože zatím uživatelské prostředí není ještě úplně doladěno. Avšak pokud jí skutečně chcete, doporučuju downgradovat zpět na A6, kde vám HiCare nabídne rovnou B378. Upozorňuji, že ten proces downgradu smaže všechna uživatelská data.
    Poděkovat autorovi 1
  • MIKJIN napsal(a):

Jo je to oficiálně aktualizace. Avšak říkám, že zatím není třeba s ní nijak spěchat, protože zatím uživatelské prostředí není ještě úplně doladěno. Avšak pokud jí skutečně chcete, doporučuju downgradovat zpět na A6, kde vám HiCare nabídne rovnou B378. Upozorňuji, že ten proces downgradu smaže všechna uživatelská data.

Ale ak uz ju mam tak dalsie aktualizace tie nejake nedodelky vyriesia?
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.