Huawei GX8 dotazy

1246716

Komentáře

• Já tak nějak plynule přecházím podle chuti a také podle potřeb, skrz testování :). Ale nejvíce používám právě GX8 a Mate 7. U Mate 7 se mi líbí obroský displej a taky design, u GX8 mi ale sedí právě kapacita vnitřního úložiště plus je na telefonu celkově znát, že je zkrátka o ten jeden rok mladší. Hry moc nehraji, ale v Antutu dal model GX8 nějakých 40 000 bodů, což je moc pěkné a pro mě úplně v pohodě. Procesor je to moderní, navíc je tam 3 GB RAM, Mate 7 měl 2 GB. Mě osobně tato výměna dává smysl, pokud nelpíte na designu modelu Mate 7 a snesete trochu menší displej
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji za rychlou odpověď. Změna velikosti displeje mi bude i nebude vadit Mate 7 je super stroj ale za volantem kde se momentálně nejvíc pohybuji je to už má hraně ovládání ač mám docela velkou ruku. Takže výkon je lehce pod úrovní Honor 6 který jsem jednu dobu též vlastnil to bych snad zvládl. Ještě jednou děkuji ne jen za odpověď ale též za přínosné recenze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den ještě bych měl dotaz jak to vypadá s tou reklamací bublinek na čočce fotoaparátu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, z T-Mobile zatím nemám informaci, ž by se jim telefon vrátil, ale čekám to každým dnem :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jakmile budete mít info dejte prosím vědět jak dále postupovat s případnou reklamaci. Ještě jsem se neodhodlal telefon na reklamaci zanést
    Poděkovat autorovi 0
  • zdravím, chtěl bych se zeptat jestli jde nějakým způsobem skrýt tlačítka na displayi jako to má například HONOR6
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud je tam LL 5.1.1 s EMUI 3.1, mělo by se to dát zapnout v Nastavení->Chytrá asistence->Navigační panel ... a tam nahoře zapnout položku Navigační panel. Pak se vlevo od SW tlačítek objeví malá šipka, která tlačítka schová. Znovu se objeví vytažením prstem od dolní hrany.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě na to zítra mrknu, ale co si pamatuji, tak zrovna toto tam GX8 nemá (ale možná se pletu). Třeba Mate 7 s Androidem 6.0 to taky nemá
    Poděkovat autorovi 0
  • no v tom nastavení to není, tak asi nic....jinak to asi nepůjde co?
    Poděkovat autorovi 0
  • Na to já používám aplikaci GMD Full Screen Immersive Mode.Není nutný root.Schová automaticky sw tlačítka.A můžeš si u každé aplikace zvlášť nastavit,jestli je tam chceš mít nebo ne.Se schovanými tlačítky nefunguje korektně klávesnice.Takže veškeré kecálky,youtube..atd mám nastavené aby tam lišta byla a mohl jsem v pohodě psát.U ostatních app ji mám schovanou.A vytáhnu si ji prstem jen,když ji potřebuji.Za pár vteřin se zase schová.Je na to ještě i lepší aplikace.Ale ta vyžaduje root telefonu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok dík za radu, zkusím a uvidím
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, prosim vás, kde v nastavení najdu tohle? Dotaz už tu na fóru jednou padl, ale odpovědi se mu nedostalo. Já sám sem to už taky hledal a neúspěšně. Teď to na mě samo vyskočilo...
    Screenshot_2016-02-08-09-33-25.png
    1080 x 1920 - 71K
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď nejsem u telefonu, ale bylo to někde přímo na začátku nastavení. A jinak:
    Blíží se Android 6.0 Marshmallow.
    Poděkovat autorovi 0
  • Josef, prosimtě zkus se na to podívat. Čekal bych to v nastavení datového provozu, ale tam je jen tohle. A odtud se k tomu nedokážu dostat. Možná sem něco přehlédnul a nebo sem fakt dřevák...
    Screenshot_2016-02-12-10-35-38.png
    1080 x 1920 - 88K
    Poděkovat autorovi 0
  • Nikdo neví, kde nastavit limit dat? :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. únor 2016
    Nastavení-správa datového provozu? ;-)
    Hledal jsem to tam.Ačkoliv já limit dat nepoužívám.Zkusmo jsem tam nastavil limit datového balíčku.A teď nevím,jak ten datový balíček odstranit.Ach jo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám to chápat, že máš stejný problém jako já? :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne.Ale zaujal mě ten graf.Tak jsem to tam hledal.Ten screen je tak malý,že na to pořádně nevidím.Limit dat jsem tam nastavil v pohodě.Akorát bez toho grafu.Mi jde o to,že teď ten datový balíček nemůžu odstranit.Já tam žádný limit nechci :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechápu, pokud se dostaneš do nastavení limitu, tak přece můžeš ten limit/balíček vypnout, ne? Já tam ale tu možnost vůbec nemam :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemůžu.Můžu ho změnit.Ale vypnout,nebo zrušit nelze.To je divné,že to tam nemáš.Já mám eu distribuci.Tak asi jiný FW.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.