Huawei P9 Lite s oficiální betaverzí Androidu 7.0 Nougat

Dnes jsme spustili oficiální testování nového operačního systému Android 7.0 Nougat pro Huawei P9 Lite, který přináší spoustu zajímavých změn a především uživatelské rozhraní EMUI 5.0. Do tohoto tématu můžete psát všechny svoje podněty, zkušenosti, postřehy :)

«13456759

Komentáře

• nainstalováno tak jdu zkoušet co se nám to vše změnilo :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • hned jsem musel zkusit rezim dvou obrazovek...vzdy jsem si myslel, ze mam veliky display, ale ted uz vim, ze ani nahodou. Vyresene je to celkem dobre, ikdyz dalo mi zabrat, jak po zhasnuti obrazovky ji znovu aktivovat. Nahore se totiz ukaze indikace, ze je rezim aktivni, ale nevedel jsem, jak jej zobrazit.... Nastesti klavesa pro prepinani aplikaci zafungovala skvele....ono je to logicke, jednou klavesou to spustit a tou stejnou se do toho opet dostat. Super funkce
    Poděkovat autorovi 3
  • upraveno 24. leden
    Môžem urobiť hr? Myslím či mi budú aj potom chodiť updaty...
    Poděkovat autorovi 0
  • Už mi prišla aktualizácia..po príchode domov nahadzujem..
    Poděkovat autorovi 0
  • Pripada mi ze telefon lépe hospodaří s Ramkou. Kdyz ukoncim vsechny aplky tak mi ji zbyva více.jinak hak se zapina multiwindow rezim?
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže notifikační lišta mi silně připomíná tu s mobilních Windows 10. Aplikace volání a SMS je jak přes kopírák s tou MIUI od Xiomi. Za oboje chválím. Nastavení je promakanější a aplikace správce telefonu samozřejmě také. Už žádné buzerování za víc spuštěných aplikací na pozadí apod. AntiVir od Avast přímo v aplikaci dobrá. Jen první co bylo jsem vyházel veškerý bloatware co se nainstaloval s aktualizací. Zatím vše šlape a funguje. Chyby budu samozřejmě hlásit když na nějaké přijdu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skvěla je taky moznost snizeni rozliseni pro vetsi usporu energie.
    Poděkovat autorovi 0
  • Chci se také zeptat kam se podel inteligentní rezim baterie?
    Poděkovat autorovi 0
  • Poradite mi nekdo prosim jak na to multiwindow?
    Poděkovat autorovi 0
  • john230 napsal(a):

jinak hak se zapina multiwindow rezim?

Podrž pravé navigačné (spodné) tlačítko, cez ktoré uzatváraš otvorené aplikácie.

Poděkovat autorovi 1
  • Uz to mám. Diky za pomoc
    Poděkovat autorovi 0
  • V pohodě zatím nemám výtku akorát se mi přeskupily nebo zmizeli z plochy ale to jsou malé věci :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Již jsem musel přidat chybové hlášení, z nějakého důvodu mi nefunguje čtečka otisků prstů, i když zkusím nahrát nový, tak vždy ve výsledku musím odemknout pinem. Vždy problikne tapeta domovské obrazovky a zobrazí se možnost zadání PINU.
    Poděkovat autorovi 0
  • Banjo napsal(a):

Již jsem musel přidat chybové hlášení, z nějakého důvodu mi nefunguje čtečka otisků prstů, i když zkusím nahrát nový, tak vždy ve výsledku musím odemknout pinem. Vždy problikne tapeta domovské obrazovky a zobrazí se možnost zadání PINU.

jak jsi instaloval jen přehráním nebo jsi udělal i reset mě funguje

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. leden
    Čtečka funguje, pro mě dokonce lépe a rychleji. Žádný reset jsem nemusel dělat.
    Jen nevím, jak na uzamčené obrazovce dostat notifikace, např mail, viber

-------
    na upozorneni jsem uz prisel
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne padá Messenger od FB, ale pre mňa to veľmi podstatné nie je :smiley: nič viac som zatiaľ nepostrehol, ide všetko ako má :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak Messenger je sám o sobě dost nestabilní, tak že za to Nougat tolik nemůže :lol:
    Poděkovat autorovi 0
  • Banjo  
    upraveno 24. leden
    Už jsem přišel na problém, když zamknu zařízení tlačítkem nebo ho nechám samo zhasnout, tak čtečka normálně funguje. Mě to nešlo, protože ho zamykám pomocí aplikace lock screen. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • jde nejak nastavit aby se po zmacknuti tlacitka primo zobrazila klávesnice na pin jako na A6
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.