Android 7.0 Nougat oficiálně uvolněn pro Huawei P9

1235711

Komentáře

• Zdravim, po aktualizaci na sedmicku mi zacala strasne mizet baterka. Nejvetsi spotrebu ma system Android. Nema nekdo podobny problem? Reset jsem samozrejme nedelal, pri predstave te prace to zas znova vse nastavit se mi to toho vubec nechce.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. January
    To kokobango:

A nebo podrzet tlacitko rozdvojene obrazovky (2 obdelniky nad sebou) dole...
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za ty rady. Zkuste někdo pořešit tu baterku. Sot mám minimálně o hoďku horší což mě vcelku štve.
    Poděkovat autorovi 0
  • Chapu to tedy dobre ze nejsem sam s problemem s baterkou?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. January
    Já tedy za sebe můžu říct, že rozdíl ve spotřebě mezi A6 a A7 jsem nějak nepostřehl.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ani ja...je to cca rovnako..
    Poděkovat autorovi 0
  • To bude asi tím že každý jej používá trochu jinak. Běžně mám pár hracích okamžiků, hodně sms, střídání WiFi s daty a často lidi píšou na messenger nebo viber a na baterie to jde teď znát více.
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne tak. Ja vicemene cely den s mensimi prestavankami telefonuju, jedu maily a Whatsapp. Drive jsem prisel domu a mel jsem kolem 40 procent baterky. Ted jsem rad za 20. Uvidim jestli si to po par nabitich nesedne a pak budu resit dal. Presel jsem z LG G4 kde byla baterka trestuhodna, tady jsem byl s A6 spokojeny a ted jsem tam kde jsem byl. Je pravda, ze clovek, co ma tu G4 po mne s ni vydrzi dva dny. Ja mel problem dat jeden bez maleho dostouchnuti pres den.
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi je to fakt individualni. Ale pokud bych se mel nekam priklonit, tak k tem, kteri si mysli, ze je vetsi spotreba u A7. Rekl bych tak o 10%.
    Poděkovat autorovi 0
  • Presne tak, cca 10 procent mi tam chybi. Uvidime jestli to poresi v blizke dobe nejaka aktualizace.
    Poděkovat autorovi 0
  • Koukal jsem u kolegy na Honor 8, že po upgrade na A7 se mu vyresetovala různá nastavení, aplikace běžící na pozadí a tak dále. Takže bych si to nechal sednout, překontroloval všechna nastavení, aby srovnání byla objektivní :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • B!ker napsal(a):

Tak jsem vcera uspesne aktualizoval pres HiCare. Parada, libi se mi to, ale...... z 80% baterie do plna se mi nabiji pres hodinu? Co to kurva :smiley: ? Pouzivam origo nabijecku 9V, ktera byla v baleni a rychle nabijeni indikuje. Setkal se nekdo s timhle? Dekuji za radu :)

Ty si mel k P9 origo 9V nabijecku? Jeste nekdo mel 9V? Ja mel 5V 2A teda ke vsem 4ks a nikdy jsem na DS ani SS nevidel. Nejaka lepsi edice? Dik.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano balenia sa menili, v novom je uz rychlonabijacka folia na dislayi a redukcia microusb/usbc.
    Poděkovat autorovi 0
  • K výdrži A7: Po updatu a následném factory resetu, obnovení aplikací a dat se též výdrž zhoršila. Mnohem častěji se probouzel. Po redukci synchronizací na původní úroveň a restartu se vše normalizovalo na původní úroveň s A6. Vydržím 2 dny s méně intenzivním využíváním.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevíte někdo, jak upravit řazení fotografií v galerii na A7? Původní 'vytahovací' menu v záhlaví sloupců už tam nevidím
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo mel jsem v baleni, kupoval jsem pred Vanovi Blue verzi a tam uz byla.
    Poděkovat autorovi 0
  • 9V adaptér je k P9 prý přibalován od listopadu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Chcete říct, že když telefon nabíjím ofiko nabíječkou kterou jsem dostal s mobilem v květnu 2016, tak to nabíjí pomaleji než kdybych nabíjel nabíječkou, která je v balení ted? Kde seženu tu novou oficiální nabíječku? :D
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. January
    Myslím, že je normálně v prodeji na Alze. Jinak přidávám do prvního příspěvku pár snímků nového Androidu :)

image
    Poděkovat autorovi 3
  • upraveno 27. January
    Tak jsem si dal práci se sledováním nabíjení baterie (9V s origo adaptérem) po aktualizaci a do 77% se nabije za cca 49 min. a zbylých 23% se nabíjí hodinu. Před aktualizaci se nabila P9 cca za 1h 19 min. Taky se někomu nad 80% nabijí pomalu nebo mám jen já problém?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.