Android 7.0 Nougat oficiálně uvolněn pro Huawei P9

1246711

Komentáře

• Beta testeři dostanou taky tuto oficiální distribuci A7? Jaké v ní jsou popř. změny oproti beta je to někde? Díky Pavel
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám 182 a zatim nic
    Poděkovat autorovi 0
  • Skúšal si cez HiCare alebo cez menu Nastavenia - Aktualizácia systému - Ponuka - Prevziať najnovší úplný balík?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Je tak to mě nenapadlo! Díky moc. Už to mám!
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj všichni,
    z nougatu a vylepšeného emui jsem nadšen, nicméně i tak mám několik dotazů ohledně funkčnosti:
    1) Jak vám funguje režim sníženého rozlišení? Na A6 jsem kvůli výdrži nižší rozlišení používal, u A7, ačkoliv si možnost úspory energie nízkým rozlišením povolím, nedochází k žádným změnám, a to ani po restartu telefonu.

2) Nabyl jsem dojmu, že některé skladby mi nativní přehrávač u A7 nepřehraje (ale přiznám se, že si nejsem jistý, jestli právě tyto skladby na A6 přehrávač rovněž nepřeskakoval).

3) Vyhledávání hudby v přehrávači přes lupu se chová nestandartně. Při prvním zadávání vše OK, při vymazání vyhledávacího pole a zadání jiného interpreta/songu se také hudba nalezne, při dalším vymazání a znovu zadání jiného textu však už k vyhledání písničky nedojde, je třeba z vyhledávání vyjet a znovu na lupu kliknout a vyhledávat nanovo. (Přičemž opět funguje dvojí zadání, od třetího to opět nic nenajde...)

4) No a zatím poslední věc, na kterou nemůžu přijít už od A6, je zobrazení textu s písničkou, zkoušel jsem importovat stejně pojmenovaný soubor .txt, stejně tak jsem zkoušel příponu .lrc, ale text se prostě nezobrazí. Nemáte někdo nějaký tip?

Předem díky za vaše postřehy, komentáře :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem stahnul Nougat a zatím nadšení.
    Čím dál víc to připomíná jablíčko....
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak bohužel ani přes HiCare ani stáhnutí nejnovějšího úplného balíku nepomáhá
    Poděkovat autorovi 0
  • A aký máš v telefóne momentálne FW?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. January
    Ano změna na 720p opravdu projde hladce a nic ne načítá jako u A6. Nicméně baterie mi přijde u A7 horší o nějaké ty procenta a to tel používám pořád stejně. Nejčastěji mi žere systém Android ale nevím čím to. Neřeším a počkám jestli to nějaká další záplata neopraví.

Trochu jsem nepochopil jak se leze pryč z toho módu dvojí oken. Jak jej zapnu tak už nevím jak to zrušit a vždycky se z toho dostanu nějakým random způsobem poklikanim home a seznamu úloh.

Hodně se mi líbí režim čtení na večer to funguje moc pěkně a hry na vulkánu :)

PS. Proč huawei vynechává Easter eggy ve verzích androidu? U A6 nebyl a ani tady není. Why?

Pps. Tak ten režim 720p spíše podle mě nejde vůbec.
    Poděkovat autorovi 1
  • Z dvojích oken se leze jednoduše, klikneš na tři tečky, které jsou na předělující lince a objeví se ti křížek :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Alebo dáš prst na tú deliacu čiaru a potiahneš smerom dolu alebo hore, podľa toho ktoré okno si chceš ponechať otvorené.
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za vysvětlení já právě přešel z LG G3 a tam se to myslím dávalo swipnutim do boku pryč ale už si nejsem jistý.

Potvrdí někdo ten 720p režim?

Ještě by mě zajímalo kolik minimum dpi jde nastavit ve vývojářském menu
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    EVA-L09C432B182. Ale to je tučně narozena verze už od nějaký 166 nebo 160. To už nevím... Původně to byl Vodafone
    Poděkovat autorovi 0
  • Kokobango: taky mám ten pocit, že nižší rozlišení nefunguje, jak má, nasvědčuje tomu i to, že některé aplikace (hry) si stáhly balík s daty pro vyšší rozlišení...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám EVA-L09C150B182 a stále nic .
    Poděkovat autorovi 0
  • Na A6 keď sa zaplo alebo vyplo to nissie rozlizenie tak sa musel MT myslím aj reštartovať alebo teda urubit nejakú operáciu. Každopádne bol rozdiel vyditelny aj okom, ďalej v Nastavení/informácie o telefone/rozlíšenie sa zmenilo na HD teda 720x1280 a aj v Navigácií Sygic sa rozlíšenie zmenilo na HD. No A7 sa nič z toho nedeje
    Poděkovat autorovi 0
  • Komu stále nejde aktualizovať a nechcete čakať, pomôžte tomu:

http://www.huafan.cz/discussion/2024/navod-instalacia-android-7-nougat-na-huawei-p9-pomocou-programu-huawei-firmware-updater

Ten prvý návod cez WiFi je úplne bezpečný, pomocou neho som aktualizoval aj ja s ponechanými dátami a všetko mi šlape bez problémov ako na A6.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zníženie rozlíšenia displeja pravdepodobne na A7 nefunguje. Tlačítko sa iba prepne, ale nič sa nezmení.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. January
    Tak jsem vcera uspesne aktualizoval pres HiCare. Parada, libi se mi to, ale...... z 80% baterie do plna se mi nabiji pres hodinu? Co to kurva :smiley: ? Pouzivam origo nabijecku 9V, ktera byla v baleni a rychle nabijeni indikuje. Setkal se nekdo s timhle? Dekuji za radu :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.