Android 7.0 Nougat oficiálně uvolněn pro Huawei P9

15678911»

Komentáře

• ToMiR  
    upraveno 4. June
    Jen pro informaci, aktualizace byla nabídnuta pro EVA-L19C432, viz. výše...
    Každopádně si telefon dělá co chce. První noc celkem v pohodě, přes dnešní noc se vybil za 8 hodin o 20%. SOT taky nic moc. Měl jsem vypnuté data i wifi. Kdyby nešlo o služební telefon, tak silně zvažuji reklamaci...
    Poděkovat autorovi 0
  • Stačí to dať do jedného vlákna.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. June
    Hurec napsal(a):

Ono ti chybi i aktualizace B383.

Ktomu tyto aktualizace jsou stejne jen zaplaty zabezpeceni mobilu. Nic vic.

To bohužel není pravda. Můj soukromý L19C432B378 updatoval na B383 a konec. Tam změnu nevidím. Nový služební L19 updatoval po zapnutí jednou A6 a pak rovnou na A7 verzi L19C432B386.

Zatím jsem si všiml jiného fontu a velikost písma ve stavovém řádku, v menu nastavení, texty některých popisků, plynulost posouvání nabídky nastavení a jiná kalibrace barev displaye. Obě nastavení na výchozí a nový display je více do teplých barev. Pokud mám na novém nastavení studené, barevně je skoro totožný s výchozím nastavením staršího kousku.

"starý" p9 kupován v listopadu 2016 a "nový" p9 kupován v květnu 2017.

Edit: přepracovaná je také nabídka fotoaparátu, režim krása je na výběr na základní obrazovce a ne v nabídce režimů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizováno na B386 - změny co popisuje kubbi. Akorát mě začal padat messenger, tak jsem ho promazal v datech a už ok, ani nebyl nutný reinstal... Jinak čeho jsem si všiml, tak když je slabší wifi, hned se tel. přepne do mobilních dat, to dřív nedělal. Trošku jiné animace při "promítání" obrazovek a asi i celkově. Dál uvidíme...
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: Messenger teď začal padat taky na P10 Plus, telefon jsem neaktualizoval, takže spíše aktualizace aplikace...
    Poděkovat autorovi 0
  • No ja mam B383 a aktualizaci na B386 neponuka. A aky je zoznam zmen?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.