Huawei P9 srovnání EMUI 4.1.1 a EMUI 5.0

upraveno 7. leden v Huawei P9
Velmi rychle se blíží uvolnění finální verze Androidu 7.0 Nougat pro Huawei P9. Tato aktualizace přináší nové uživatelské rozhraní EMUI 5.0, které skvěle vypadá a ještě lépe funguje. Rozhodl jsem se na jednom videu vám ukázat Huawei P9 s Androidem Marshmallow a také s Androidem Nougat. Sami tak můžete snadno zjistit, jaké změny aktualizace přinese. Sám jsem zvědav, jaké bude vaše hodnocení EMUI 5.0. Já osobně jsem upřímně skutečně nadšen a těším se jak na aktualizace loňských telefonů tak na nové telefony roku 2017, které jistě budou také spoléhat na nejnovější verzi EMUI.

image
image
image
image
image
image
image
«13456711

Komentáře

• Černá je elegantní a ta cesta jít do bílé mi připadá jako nehezké prostředí origo Androidu - jejich material styl je nudný, chladný a designově tuctový. Můj názor. Co vítám, je konečně možnost mnoha zástupců v horní stahovací liště, ale jestli kvůli tomu změním EMUI 4.1.1 na 5, to si rozmyslím.
    Poděkovat autorovi 3
  • Uplne suhlasim s weitlessom, to menucko z ciernej na bielu riadne pohnojili, je to krok spät niekolko rokov, ked este boli len a len biele pozadia ,
    ale EMUI 4.1.1 zmenim na 5 uz len pre to bohatsie a lepsie vyriesene menu v nastaveniach, to vysunutie bocnej listy z lavej starny je cool a do budiku zas tak casto neleziem aby mi to vadilo natolko, ze neocenim zlepsenie a to EMUI 5 urcite prinesie, napokon hlavne menu nastavenia je aj teraz biele , tak to tak asi ani vadit nebude ked ta biela sa vyskytne aj niekde inde, napr, v tom budiku,
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to mimo téma, ale - když jsem dělal úpravy pro telefony Sony, měnili jsme černé prostředí na bílé. Pak Sony změnilo UI na černé a výsledek? Začali jsme měnit prostředí z černého zase na bílé... :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ideálne by to bolo dať na výber :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, chcem sa len spýtať či sa to deje aj niekomu inému. Po prechode na EMUI 5.0 (beta) sa mi telefón začal veľmi rýchlo vybíjať tak ako tomu predtým nebolo zvykom. Ide teda len o nejakú chybu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to betaverze, tam se toto chování projevit může.
    Poděkovat autorovi 0
  • Len či zasa nebude chyba niekde inde.
    Mne sa začal telefón vybijat este na Androide 6.0 EVA-L09C432B182. Zatiaľ som skúšal odinštalovať aplikácie, vymazať cache a aj factory reset a stále som na to ešte neprišiel. Predtým od večera do rána ubudlo 1-2% batérie teraz tak cca 5-9% na grafe spotreby je vydiet ako batéria klesá aj cez noc a telefón sa z nejakého dôvodu prebúdza, v stave bdely je dosť často vyzerá to ako čiarový kód.
    No tak isto sa chová aj na EVA-L09C432B360.
    Poděkovat autorovi 0
  • A kdy tato aktualizace prijde?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. leden
    Ahojte,
    chcem sa opýtať či niekto spozoroval pri prijatej SMS že sa po stiahnutí hornej lišty pri ikone SMS nezobrazí text správy? Resp. skôr predpokladám že sa zobrazuje biely text na bielom pozadí bubliny pretože pri messengeri mi to správu ukáže čiernym písmom na bielom pozadí. Dá sa prípadne niekde nastaviť konvertovanie farieb?

Ďakujem
    Poděkovat autorovi 0
  • Finální verze je tedy pro EVA-L19. Stahujte skrze HiCare, Aktualizace OS pro inovátory.
    Poděkovat autorovi 3
  • :smiley: Uz taham a som velmi zvedavy ci ma to podla recenzie prekvapi... :wink:
    Poděkovat autorovi 3
  • Ahoj, mam uz na EVA L-19 zaktualizovano na A7 a emui 5. Zajimalo by me ale jak zobrazit ty 2 aplikace soucasne. Nedari se mi na to porad prijit. Pokud uz nekdo vite, poradte prosim. A ktere aplikace to jiz umoznuji. Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Otvoríš si napr. fotky potom hánkom prstu klepneš na okraj displeja a vodorovne potiahneš ku druhému okraju. Displej sa rozdelí v hornej časti zostanú tie fotky a dole nabehnú karty už otvorených aplikácií kde si vyberieš čo potrebuješ.
    Poděkovat autorovi 3
  • Alebo môžeš podržať ikonku spustených aplikácii (ten štvorcek na spodu)
    Poděkovat autorovi 4
  • Super bambis, tak je to ešte lepšie/komfortnejšie ako tým hánkom prsta.
    Poděkovat autorovi 0
  • A když už se to tady objevilo - využíváte nějak tuto funkci? Já totiž nepřišel tomuto vůbec na chuť a to mám ještě větší displej (Mate 9)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zatiaľ nie, je to novinka, je potrebné si nato ešte zvyknúť a možno sa to bude aj využívať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dá sa tak napríklad súčasne počúvať hudba z YT (keďže ten nepodporuje prehrávanie hudby na pozadí) a zároveň pozerať novinky na nete, fotky atď. Iné využitie som zatiaľ nenašiel :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • Zkousel sem to a nejak me to zatim neuchvatilo. Na puvodnim samsung galaxy note 3 to bylo paradni, ale tady je to nic moc. Mnohem vic me zatim tesi moznost rychle odpovedi na prichozi zpravu hned v notifikacni liste.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.