Huawei P8 Lite obdržel Android 5.1.1 Lollipop

2456713

Komentáře

• Takže sa to neodporúča? Chcel som to spraviť, pretože predtým som mal takisto z Telekomu Xperiu SP a nahodil som tam nebrandovaný firmware a aktualizácie chodili oveľa skôr. P.S.: Som rád, že vznikla táto stránka pre Huawei, kedže predtým som mal Xperiu a prešiel som na Huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som mal dlho HTC ale Huawei mi vyhovuje viac :) a som zvedavy ked orange bude aktualizacia...
    Poděkovat autorovi 0
  • Sebik16 napsal(a):

Takže sa to neodporúča? Chcel som to spraviť, pretože predtým som mal takisto z Telekomu Xperiu SP a nahodil som tam nebrandovaný firmware a aktualizácie chodili oveľa skôr. P.S.: Som rád, že vznikla táto stránka pre Huawei, kedže predtým som mal Xperiu a prešiel som na Huawei.

Jsem rád, že jste změnil výrobce právě sem. No a abych odpověděl na otázku - sám jsem už samozřejmě ruční aktualizaci zkusil a je to v pohodě, na druhou stranu Huawei se uvolňování aktualizací dle regionů tolik neliší, proto v tom nevidím takovou výhodu
    Poděkovat autorovi 0
  • Skoda ze sa aj neda zmenit velkost obrazka volajuceho cloveka :( pripadne ta cela obrazovka zmenit trosku, aj ked je prehladna a dobra ale mne osobne par veci s tade by nechybalo :)
    Poděkovat autorovi 0
  • a decembe uz frciii a aktualizacia na 5.1.1. este stale nic :((( pre orange ALE-L21
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Sebik16 napsal(a):

Takže sa to neodporúča? Chcel som to spraviť, pretože predtým som mal takisto z Telekomu Xperiu SP a nahodil som tam nebrandovaný firmware a aktualizácie chodili oveľa skôr. P.S.: Som rád, že vznikla táto stránka pre Huawei, kedže predtým som mal Xperiu a prešiel som na Huawei.

Jsem rád, že jste změnil výrobce právě sem. No a abych odpověděl na otázku - sám jsem už samozřejmě ruční aktualizaci zkusil a je to v pohodě, na druhou stranu Huawei se uvolňování aktualizací dle regionů tolik neliší, proto v tom nevidím takovou výhodu
    Keby si chcem dať ručne tú aktualizáciu, kde nájdem potrebné súbory?
    Poděkovat autorovi 0
  • No určitě doporučím se dívat jen na stránky Huawei, ale skutečně to zvažte skrz záruku. Osobně bych spíše doporučil ještě krátce počkat
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne tiez este neprisla aktualizacia huawei p8 lite orange slovakia
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám telefon z české distribuce, nikoliv od operátora a zatím mi také nedorazila aktualizace. Vidím, že P8 lite má spoustu držitelů. Mrkněte do skupin pro fandy tohoto i jiných telefonů značky Huawei https://www.facebook.com/groups/456237624580457/
    Poděkovat autorovi 0
  • Pls HEEEEELP!!!!mamm p8 lité cca 14dni novej a z niceho nic mi přestal z onit,hrát hudba z repra,při videu zadnnej zvuk.už jsem prošel vsemozny nastavení kde by mohl být zvuk zakázanéj ale niiic.Napište prosím vámi možné řešení.Jkz co vás napadá,kde by mohlo být něco zakázáno aby to nehrálo.záruku uplatnit samozřejme mužů,ale to je pro mě poslední možné řešení.DIKY VSEM
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud nejde zvuk, tak bude problém v hardwaru. Tedy zkuste reklamovat. Dívala jsem se do nastavení, ale nic takového tam není, jen hlasitost samozřejmě, ale to jste jistě zkoušel.
    Poděkovat autorovi 1
  • Maximálně ještě zkusit reset, ten vyloučí SW chybu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja si tiez myslim ze to bude HW chyba, niekde na googli som cital o cudnom praskani v repraku pri hrani melodie, pomohlo vraj prilozit usta na otvor repraku a miernim sanim a fuknutim urobit podtlak a pretlak, co zrejme pomohlo napravit membranu na reproduktore a od vtedy to vraj clovek mal vyriesene, .... ale to by som mozno skusil ako poslednu moznost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dostal som update na verziu B181! Telefón mám zo Slovak Telekomu. I am Happy :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Super, jaké jsou první dojmy?
    Poděkovat autorovi 0
  • Sebik16 napsal(a):

Dostal som update na verziu B181! Telefón mám zo Slovak Telekomu. I am Happy :)

Nazdar, je to Android 5.1? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A ja stale stale nic :((
    Screenshot_2015-12-17-18-50-27.png
    720 x 1280 - 57K
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Nie nieje, som sklamaný, myslel som si že je to 5.1.1 ale je to len 5.0.1. Dúfajme, že to je len príprava na 5.1.1
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono upřímně - rozdíl mezi Androidem 5.0.1 a 5.1.1 zase tak veliký není, mě telefon dobře funguje s oběma verzemi operačního systému
    Poděkovat autorovi 0
  • To je pravda ale počul som že 5.1.1 opravuje nejaké tie chyby s pamäťou.
    Osobne sa teším na Android 6, či už oficiálnu rom alebo ak nebude tak nejakú custom.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.