Huawei P8 Lite obdržel Android 5.1.1 Lollipop

upraveno 10. duben 2016 v Huawei P8 Lite
Pokud vlastníte modelu Huawei P8 Lite, zkontrolujte si ve svém telefonu aktualizace. Právě v těchto dnech totiž Huawei začal uvolňovat nový Android 5.1.1 Lollipop pro tento přístroj. Sám jsem jej už nainstaloval do našeho přístroje a začínám s intenzivním testováním. Výdrž baterie mi přijde lepší, telefon navíc okamžitě reaguje na veškeré moje příkazy. Nově můžete používat chytré Bluetooth náramky (pokud je vlastníte) k odemknutí vašeho zamknutého telefonu. Sám jsem toto dosud používal v kombinaci modelu Huawei P8 a chytrého náramku Huawei TalkBand B2, přičemž to funguje spolehlivě. Narazili jste po aktualizaci na další změny?
«13456713

Komentáře

• Mám Huawei P8 lité od o2 a nedávno jsem obdržel aktualizaci systému. Pokud se podíváme na Info o telefonu, tak je tam stále udávána verze android 5.0.1. Mohu tedy požádat o informací, kde stáhnout novou verzi android 5.1.1. pro můj mobilní telefon. Děkuji predem za odpověď.
    Poděkovat autorovi 0
  • Operátoři aktualizace testují, aby telefon fungoval v jejich síti co nejlépe. Proto může vydání trvat trochu déle. Sám jsem Android 5.0.1 dostal teprve nedávno, ale rovněž funguje výborně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jakým způsobem Huawei update pouští? Tel z cz distribuce ALE L21 a žádný update nenabízí.. poslední mam 170
    Poděkovat autorovi 0
  • V první vlně míří aktualizace k těm, kteří se přihlásili do testování nového Androidu (poslali mailem svoje IMEI). Následně bude uvolněna postupně pro všechny
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne sa este len pred par dnami aktualizoval na 5.0.1 vydrz baterie je lepsi...osobne mi vydrzi 1,5 dna...s normalnym pouzivanim takze uplna spokojnost...
    Poděkovat autorovi 0
  • Podle některých informací měl mít telefon všechny frekvence LTE. Teď vím, že nemá. Frekvence 2100lte, kterou právě spustil T-mobile v Teplicích a bude jí spouštět i v dalších městech tedy v telefonu není. Dotaz zní....nepřidala se touto aktualizací? Nevím tedy jestli je to vůbec možné nebo se to telefon nenaučí protože na to nemá potřebné "součástky"?
    Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Co jsem se koukal na internet, tak se skutečně objevovala informace o podpoře všech pásem LTE, nicméně pásmo 2100 třeba T-Mobile ve specifikacích právě správně neuvádí a takto je to správně, dle specifikací telefon podporuje ostatní čtyři pásma, ale 2100 nikoliv.
    Poděkovat autorovi 0
  • Novým androidem se to tedy také nenaučí? Jeli to vůbec technicky možné...
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to záležitost HW, software by pomohl, pokud by tento díl byl fyzicky přítomen, ale byl výrobcem z nějakého důvodu deaktivován, což není pravděpodobné (proč by to dělal)
    Poděkovat autorovi 0
  • Už to někdo má ofiko cestou? Ne že by neco na 170 bylo špatně,ale nerad čekám :-) a ke stažení ho taky nikde nevidím
    Poděkovat autorovi 0
  • Kedy bude táto aktualizácia dostupná pre ALE-21?
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizace jsou uvolňovány postupně, předpokládám, že tento měsíc k vám už dorazí (původní termín byl listopad, ale testování se trochu natáhlo).
    Poděkovat autorovi 0
  • tak to a tesim na aktualizaciu :))
    Poděkovat autorovi 0
  • ja osobne mam P8 Lite, a maximalna spokonost, mal som sice problem ze pri volbe siete 2G/3G alebo 2G/3G/4G mi zvykol telefon sam od seba ukonict hovor, alebo som pocul sekanie hovoru a chrcanie, vyriesilo to jednoznacne zapnutie iba jednej siete - osobne mam 2G, setri bateriu a problemy vyriesene, ked chcem ist na web a surfovat prehodim sa na 3G a parada :) je to len o zvyku, a tiez by som uvital vecsi obrazok cloviecika ked mi niekto vola :) mozno to spravi nejaku buduci update ak bude a dufam ze nieco pride a ze tieto problemy to vyriesi
    Poděkovat autorovi 0
  • Teším sa na aktualizáciu a očakávam, že potom mi skončí to pre mňa nepríjemné zavibrovanie, keď mi niekto zdvihne hovor. Keď si odmyslím dennodenné nabíjanie, môžem skonštatovať, že som nikdy nemal lepší mobil, ako je môj Huawei P8 Lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • Super telefon ... Nejlepší co jsem kdy měl a Těším se na aktualizaci ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Aslan2 napsal(a):

Teším sa na aktualizáciu a očakávam, že potom mi skončí to pre mňa nepríjemné zavibrovanie, keď mi niekto zdvihne hovor. Keď si odmyslím dennodenné nabíjanie, môžem skonštatovať, že som nikdy nemal lepší mobil, ako je môj Huawei P8 Lite.

Osobně vnímám, že Android 5.1.1 výdrž baterie mírně zlepšil

Poděkovat autorovi 0
  • Máte niekto prosím info o P8lite ALE-L21 zo Slovak Telekomu kedy bude update?...a ešte ak by som si chcel nahodiť firmware z official Huawei stránky aby som tam nemal ten brand Telekomu. Dá sa to alebo je to nejak blokované? Ďakujem za odpoveď.
    Poděkovat autorovi 0
  • Firmware se dá přehrávat různými způsoby, ale je třeba být opatrný skrz záruku. Navíc špatným provedením tohoto postupu si můžete umrtvit telefon...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.