Huawei GX8 vylepšil úplně všechno

upraveno 10. duben 2016 v Huawei GX8
Dlouhou dobu používám jako hlavní telefon model Huawei Ascend G7. Nyní se mi ale do rukou dostal model Huawei GX8 a jsem z něj nadšený. Zachoval totiž věci, které jsem měl moc rád na předchozím modelu - rychlost, kovovou konstrukci, nadstandardní výdrž. Novinka ale přináší výkonnější osmijádrový procesor Qualcomm, celé 3 GB operační paměti a také vnitřní úložiště s kapacitou 32 GB. To jsou věci, které osobně považuji za velmi důležité. Navíc telefon už z výroby nabízí Android 5.1.1 Lollipop a jeho podpora bude velmi intenzivní. Ještě větší radost mám ze čtečky otisků prstů na zadní straně, díky tomu jsou vaše data neustále v bezpečí. Navíc můžete tlačítko použít také k ovládání telefonu. Výdrž je zatím výborná, 3000 mAh už telefonu stačí. Vyšší rozlišení displeje pak zajišťuje nadstandardní kvalitu obrazu. Právě jsem si vybral svůj budoucí telefon. Jak se líbí vám? Na co se máme při testování zaměřit?

image
image
image
Štítky:
«13456715

Komentáře

• Co to znamená, že výdrž je výborná? Kolik hodin je SOT? Co fotky v porovnání s P8?
    Poděkovat autorovi 0
  • SOT ještě nemám změřený, ale předchozí model jsem nabíjel každé tři dny a u novinky to bude hodně podobné (moc nevolám, ale pořád jsem na internetu, hodně čtu zprávy a posílám emaily). Ta veliká baterie udělá svoje.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. listopad 2015
    Kdyby jste měl porovnat HONOR 7 vs G8 v reálném životě? Připadá mi, že jste více nadšený z G8čky...
    Má vícebarevnou led diodu na upozorňování zmeškaných událostí?
    Děkuji-
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. leden 2016
    Vícebarevnou diodu má, ale skutečně mi více přirostl k srdci model G8. Ač to možná zní divně, tak asi dost kvůli lepšímu držení, Honor 7 je hranatější. Co se týká funkcí, tam jsou oba telefony hodně podobné. Osobně jsem pro trochu menší výkon (který je pořád vysoký), ale na oplátku celých 32 GB vnitřní paměti, kterou ocením každý den.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale notifikační diodu snad má :-) paměť se dá přeci rozšířit pomocí karty za pár korun... Jak je na tom foťák, má jiný čip a optickou stabilizaci...
    Poděkovat autorovi 0
  • Rozšířit se samozřejmě dá, ale já preferuji pořádné vnitřní úložiště. Fotoaparát je u G8 výborný
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji za odpovědi, ještě musím změřit u kalhot kapsy:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem měl možnost si osahat model P8, krásný display, barvičky, prostředí svižné, na nic se nečeká, ale to se dalo očekávat...co mě naopak překvapilo, tak baterie celkem drží, v recenzích se totiž píše něco jiného...
    Je takový lehoučký, hubený, spíš pro něžné pohlaví
    Poděkovat autorovi 0
  • Hodně to vylepšily aktualizace :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. listopad 2015
    OT: Teď už by to jen chtělo ještě nějakou tu aktualizaci pro něžné pohlaví - aby bylo ještě něžnější a víc vydrželo. :wink:
    Ale na to by asi nestačilo ani lízátko, ani pytlík maršmelounů.
    Poděkovat autorovi 0
  • to ne, na to je potřeba bezedná prkenice...
    Poděkovat autorovi 0
  • Chtěl jsem se zeptat na notifikační diodu, je zřetelná?
    Jsem majitelem P8, jsem s ním velmi spokojený, ale jsem nucený ho vyměnit za dvousimkový. Zvažuji ho vyměnit za P8 Dual nebo jsem se díval, že je možné na internetu pořídit i G8 Dual ( T mobile zatím nabízí jen jednosimkovou variantu ). Jaký je Váš názor? Bude se u nás nabízet standartně i dvousimková varianta?
    Poděkovat autorovi 0
  • Rozumím dobře, že G8 má slabší procesor než HTC A9? Grafika stejná...bude G8čka stíhat 5,5 palce?
    Poděkovat autorovi 0
  • Stíhá to skvěle, za mě je hlavní operační paměť, plný výkon procesoru nevyužije tolik aplikací... Stran notifikační diody - brzy se mi G8 vrátí, tak to pak vyzkouším a natočím, toto si zrovna nepamatuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevíte jak je to s nabíjením G8? Zda podporuje rychlé nabíjení případně za jak dlouho se dokáže nabít na 100 %?
    Poděkovat autorovi 0
  • Obojí zjistím zítra, to mi přijde můj vlastní G8, bohužel pošta ho doručuje od pondělí...
    Poděkovat autorovi 0
  • mcmili napsal(a):

Chtěl jsem se zeptat na notifikační diodu, je zřetelná?
    Jsem majitelem P8, jsem s ním velmi spokojený, ale jsem nucený ho vyměnit za dvousimkový. Zvažuji ho vyměnit za P8 Dual nebo jsem se díval, že je možné na internetu pořídit i G8 Dual ( T mobile zatím nabízí jen jednosimkovou variantu ). Jaký je Váš názor? Bude se u nás nabízet standartně i dvousimková varianta?

Notifikační dioda je drobná, ale je to vidět pěkně. Raději jsem čekal, až tady telefon budu mít a vyzkouším to znovu. Nyní jsem naprosto spokojen

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. listopad 2015
    Telefon má OIS? Na internetu se píše, že foťák je stejný jako v P8. Je to tak? K dostání je v shopech i dvousimková varianta. Šli byste do toho, nebo raději koupit u T-mobil a mít jakous takous jistotu v případě reklamace?
    PRotože v těch shopech uvádějí procesor 615. Kdežto ve vašem videu je 616.
    Poděkovat autorovi 0
  • Stra procesoru - spíše bych to viděl tak, že e-shopy to odněkud kopírují a někdo se přepsal... Protože když se podívám přímo na web Huawei, tak více možností procesoru není - http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/g8/specifications.htm
    Fotoaparát je skutečně výborný
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jste Jozefe zkoušel, jak je to s nabíjením G8? Zda podporuje rychlé nabíjení a případně jak dlouho se nabíjí?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.