Huawei Mate 9 oficiálně v prodeji + rozbalení

1356

Komentáře

• Trochu jemně to tam slyším, ale musím se soustředit. Ono tam přece jenom jde spousta elektřiny
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuju, jinak s M9 naprostá spokojenost, foťák o dost lepší než u M8, baterií teď nabíjim každý den, ale to protože ho nedám z ruky :smiley: je prostě boží :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem Mate 9 po 2 dnech vrátil.
    Fotky za horšího osvětlení hrůza a reakce displaye taktéž.
    Trošku se to zlepší aktivací režimu v rukavicích, ale strašný.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. December 2016
    Ahojte, vie mi niekto odpovedať , alebo poradiť? Ako vypnúť rýchle nabíjanie u Mate 9?
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky by me zajimalo, vzdy nabijim v noci a je to tedy pro me v 98% pripadu zbytecne. Pokud by to melo mit negativni vliv na opotrebeni baterie, taky bych uvital moznost nabijeni vysokym proudem zakazat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zakázat to nejde. Není nic jednoduššího, než si za pár kaček pořídit slabší 1A nabíječku.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. December 2016
    ďakujem, to prvé som nechcel počuť ;-) , a to druhé je samozrejmé.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud se telefon při nabíjení nezahřívá, tak si myslím, že už to má Huawei vychytané. Nejvíce baterie trpí při vysokých teplotách. Nejhroší pro baterii je posledních 20%, ale tam je u Mate 9 to nabíjení pomalejší, takže bych se toho nebál.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to tak, na konci je to mnohem pomalejší...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mohu potvrdit do 80% se to opravdu nabíjí rychleji, ale po dosažení této hranice rychlost klesne a dobíjení je citelně pomalejší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechci zakládat zbytečně nové téma a ptám se tady: budou v prodeji i jiné barevné varianty Mate 9? Pokud ano, jaké a kdy se s nimi počítá? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak mám Mate 9 jeden den, ale musím říct, že proti Z11 je to slabina. Knock on to neumí, zvonění u skupin také ne, nahrávání hovorů vubec, splitscreen těžce neodladen a použití je trága. Kopírování mezi obrazovkami občas nefunguje. To jsem si tedy nepomohl. Jo a foťák vážení je proti té Z11 nic moc. Asi jej vrátím. Top model a tolik nedodělků a bez tolik chybejicich featur. Ani uzamknutí ikonou to neumí. Vážení nechci vám kazit dojmy, ale jiní jsou dále... Tlačítka od dob G4 nepoužívám a tady zpět na stromy. :(
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechci nikomu brát právo na názor, každá má priority jiné. Co jste vyjmenoval vy pro někoho jiného budou drobnosti až zbytečnosti (pro mě taky). Každý si může zvážit, jaké funkce žádá případně se zeptat předem tady na fóru. Jiní jsou dále - s tím souhlasit nemohu, spíše bych řekl, že konkurence může nabízet skladbu funkcí, které jsou pro vás důležitější (a to není rozhodně totéž).
    Poděkovat autorovi 1
  • Streki  
    upraveno 6. January
    Drobnosti, které jsou dnes in. Ale možná ve světě Huawei je to ještě stále nedostižna meta. Jak udělat user-friendly Fon. Ale je fakt, abych jen nekritizoval, že zvuk je mate 9 výborný. Alespon jsem zas po letech u konkurence zjistil, že ještě existují mechanická tlačítka. Back to roots.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale přesto poraďte mi. Jak na jeden pokus bezpečné zobrazit dvě aplikace na displayi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Sterki, dvěma klouby přejeď od spodních tlačítek směrem nahoru, ještě se mi nestalo, že by to nefungovalo...
    Poděkovat autorovi 2
  • upraveno 7. January
    Nový firmware (138). Výdrž batérie a test výkonu opäť poskočila o level vyššie, tak isto aj reakcia na dotyk sa stala aspoň za mňa úplne super. Skúsim pridať nejaký screen, len stále sa mi nedarí dať veľký obrázok. Tak sa vopred ospravedlňujem,, nepodarilo sa".
    Poděkovat autorovi 0
  • Streki  
    upraveno 7. January
    2Pablos: děkuji super! Fungují i dva prsty.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Screenshot_20170107-083131.png
    1080 x 1920 - 88K
    Screenshot_20170107-083213.png
    1080 x 1920 - 71K
    Screenshot_20170107-084221.png
    1080 x 1920 - 74K
    Poděkovat autorovi 0
  • Dovolím si zvětšit obrázky :)

image
    image
    image
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.