Firmware B160 míří do modelu Huawei P9 Lite

Většina lidí sice už v současné době myslí na Android 7.0 Nougat, nezapomínáme ale ani na současnou verzi operačního systému Android, kterou najdete v modelu Huawei P9 Lite. Do našich telefonů tak postupně míří další aktualizace, která opět dále vylepšuje chod tohoto přístroje. Na podpoře tohoto telefonu neustále pracujeme a jsem zvědav, jaké budou vaše dojmy s nejnovější verzí. Opravena byla spousta drobných chyb, zlepšilo se také zabezpečení operačního systému Android a telefon dostal novější kernel. Jaké jsou vaše postřehy?

image
DSC_0505.JPG
900 x 598 - 330K
«13456789

Komentáře

• Ještě by mě zajímalo, kdy ta aktualizace dorazí na můj telefon
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já mám ručně instalováno a šlape hezky, uvidíme co čas. Snad to nedopadne jako s B150.. Ale pořád se mi zdá, že rychlost kolísá když se přepne z WiFi na mobilní data, ale třeba se mi to jen zdá :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Já totiž hodlám přejít na iphone a pokud by konečně po aktualizaci fungoval náramek a vše běželo plynule bez zadržování, tak bych zůstal u p9lite.
    Poděkovat autorovi 0
  • A kde ho stahnu abych to také nahodil ručně
    Poděkovat autorovi 0
  • Doporučuji spíše počkat, v jiném tématu už byly reakce, že to přichází oficiální cestou. A kdyby ne, tak někdo určitě poradí, jen pozor na instalaci správné verze...
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak ja som sa prave na to siel mrknut, nemam nic. Ale... do konca tyzdna urcite to pride ku vsetkym, takze trpezlivost panove... ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tu sú napr. odkazy na stiahnutie http://www.huaweiblog.de/downloads/huawei-p9-lite-b160b161-firmwareupdate/
    Stiahol som VNS-L21C432B160 ale nenašiel som tam ten v článku spomínaný režim displeja pre šetrenie zraku. Ten by sa mi hodil, keďže Flux funguje len na rootnutých telefónoch a iné alternatívne appky z google play su odpad.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten režim chránění zraku jsem též nenašel, asi to má jen L31..
    Poděkovat autorovi 0
  • Doufám, že ten upgrade přijde dnes. U apple bude black friday, takže bych šel do iphonu, ale twn upgrade pokud vyřeší plynulot a správu paměti by to mohl zvrátit
    Poděkovat autorovi 0
  • Při nejhorším to do 14 dnů vrátíš :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak jsem psal, rychlost je tu vážně hezká, vše se rychle zapíná a na nic moc se nečeká :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Takze oproti B150/151 viditelny rozdiel podla teba?
    Skoda ze v popise zmien sa objavuju furt tie iste vylepsenia.
    Ale co napr foto???Menej sumu napr.Preco nevylepsuju fotak,video?
    Neviem co dokaze kirin 650,ci by zvladol 720p video pri 90 fps?Alebo FHD 60 fps?
    Skusal som apku Open camera ale zial kirin neni podporovany.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. listopad 2016
    Otázka asi na Jozefa alebo skôr asi priamo na operátora...Ale možno mi bude vedieť odpovedať aj niekto z vás...Je reálna šanca že tento update dostane v krátkej dobe aj brendovaný mobil s aktuálnym firmware
    VNS-L21C150B130 ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Rixo: Tak oproti B150 je vidět zrychlení na první pohled a ani si s telefonem nemusí člověk hrát. Jinak co se fotek týče tak u nich šum za dobrého světla nepozoruji ale co, tak se spouští o dost rychleji. A co se videa týče - to já už nepovím. Štve mě na nich snad jen to, že zpomalený režim má příšernou kvalitu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ako to tu citam, tak celkom spokojnost s poslednym updateom. Zaujimalo by ma ale, ci je aj nieco ine nove viditelne, okrem tej rychlosti. No jo, neviem sa dockat, mne este ziadna aktualka neprisla. Mozno ale uz zajtra... alebo do konca sveta.... :D
    Poděkovat autorovi 0
  • MaggicMaggic  
    upraveno 24. listopad 2016
    Milosssko napsal(a):

Otázka asi na Jozefa alebo skôr asi priamo na operátora...Ale možno mi bude vedieť odpovedať aj niekto z vás...Je reálna šanca že tento update dostane v krátkej dobe aj brendovaný mobil s aktuálnym firmware

VNS-L21C150B130 ?

Zdůrazňuji, jen podle mého, oficiální aktualizaci zde v ČR nedostaneš. Podle čísel máš mobil brandovaný pro německého operátora T-mobile, nebo Vodafone. Musel bys s mobilem do Německa a přihlásit účet do Googla jako německý občan a vsunout SIM německého operátora. Jinak jsem tu někde četl, že to lze v mobilu změnit tak, aby brandovaný nebyl. Je to možná i riziko, ale u tohoto mobilu bych ho asi podstoupil, protože nás ještě čekají zajímavé a hodně přínosné aktualizace, kor povýšení na Android 7. Jestli se mýlím v úvodu, se omlouvám, nemám dostatek zkušeností z brandovanými mobily.

Poděkovat autorovi 0
  • Dík za odpoveď.. telefón je brendovaný SK T-mobile ..to som vedel ..rovnako tak ho viem aj debrandovať a spojazniť dual sim..Ale to beriem ako poslednú možnosť..momentálne mi vôbec nevadí aké čislo mám hlavne že telefón šlape plynulo a s ničím nemám problém..No pokiaľ by bola aktualizácia na A7 v pohode a dlhšie by meškala alebo nebodaj ani neprišla potom pristúpim na debrandovanie..a ručný ubdate..
    Poděkovat autorovi 0
  • Milosssko napsal(a):

VNS-L21C150B130 ?

Toto bohužel nepoznáme
    Poděkovat autorovi 0
  • Já aktualizoval ručně a zatím spokojenost telefon je rychlejší atd. snad to tak bude i po měsíci používání
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím,

Ještě se v této značce moc nevyznám mám telefon asi měsíc a zatím spokojenost velika, ale jak koukam tak vsichni máte "asi" novější verzi sestavení.

Já mám VNS-L21C02B122

Jak to aktualizuji na novější?

Díky moc
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.