Přístup k SD kartě

Zdravím

Ví někdo jak se dostanu na PC k sd kartě telefonu ?

Přes "Hi Suite" to nejde . Tam lze spravovat jen to co není na SD kartě . Program kartu SD sice vidí ale nepustí na ni . ... Zdá se , že zbývá jediná možnost jak si uspořádat soubory na SD kartě ! Použít na to jiný telefon a pak teprve vložit do Huawei :-)

Komentáře

• Mám 64 gb kartu . Původně jsem ji měl na telefonu Samsung Galaxy Grand 2 a u něho je zcela normální , že po připojení k PC lze libovolně na kartu nakopírovat co chcete a jak chcete . Nakopíroval jsem si tedy na kartu hudbu , knihy , obrázky , videa - zkrátka vše co jsem potřeboval ! Pak mi nějak Samsung nechtěl načítat SD kartu (olej) a já považoval kartu za ztracenou ... Koupil jsem Huawei a jen tak zkusmo jsem onu kartu do něho vložil . Telefon normálně kartu přijal a všechny soubory jsou k dispozici , huréka :-) ... Tedy proto vím , že na paměťovou kartu v HUAWEI lze nakopírovat cokoli , ale v jiném telefonu .
    Poděkovat autorovi 0
  • Vyřešeno

Uf uf ! ... Na SD kartu se dostanete tak , že připojíte foun přes usb k pc , pak na founu stáhnete roletku , kliknete na soubory . pak na USB připojeno , vyberete operační systém , pak postupovat podle návodu :-) - tedy otevřít průzkumník windows , (pravou myší na tlačítko start) , vlevo dole na jednotku Hi Suite , kliknout na Hisuite downloader , pak na kartu SD a jste tam ... Čína nemá chybu :-)
    Poděkovat autorovi 2
  • Toto částečně vyplývá z vlastnosti operačního systému, bez potvrzení v roletě se k souborům už nedostanete s žádným telefonem.
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.