Podněty k HuaFan.cz

13»

Komentáře

• Mě aplikace vadit nebude a budu za ní určitě rád.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jeden postřeh k zobrazení Huafan.cz v prohlížeči Internet Explorer 11 CZ: V diskusích se jednak nezobrazují v červeném poli vpravo nahoře ikonky pro upozornění, poštu, ... (odkazy na proklik fungují, jen "to není vidět"), druhak se v přihlašovacím dialogu nezobrazí zaškrtávací políčko "Pamatovat přihlášení" - i tam to sice na klik funguje, ale jeden neví, jestli to je nebo není zaškrtnuté.
    Ve FF a Chrome to na stejných počítačích chodí bez problémů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě doplním - před chvílí jsem dostal zprávu, a objevily se mi v tom červeném pruhu normální notifikace (jednička v šedém kroužku) jak u upozornění, tak u zpráv. Takže nefunguje "jenom" to zobrazení ikon.

Win7 / 64, MS IE verze 11.0.9600.18204; průběžně aktualizováno.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak další doplnění - přestávám tomu rozumět. Doma ty ikonky i checkbox v přihlašovacím dialogu jsou vidět (ode dneška - včera ještě nebyly). Oba systémy jsou stejné, verze prohlížeče taky; nastavení používám stejné doma i v práci. Jediný rozdíl je v tom, že doma mám AdBlock, v práci ne. A doma všechno vidím, v práci ne.
    Tak to nejspíš bude nějaká ptákovina v souvislosti s nějakou microsoftí podivností... :neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. březen 2016
    Zdravím, chtěl bych upozornit na nefunkčnost tlačítka "Prohlédnout kategorie" na úvodní stránce huafan.cz, které odkazuje pouze na adresu http://categories/. Vyzkoušeno v mobilní i desktopové verzi. ;-) Stejně tak vyhledávání z úvodní stránky nefunguje, viz např. vyhledávání hesla "mate" vyplivne adresu: http://search/?Search=mate Vyhládávací pole v jiných částech webu nicméně už fungují správně ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za postřehy, opravíme to. Připravujeme nyní některé změny, aby fórum bylo přehlednější a občas nám něco uteče :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. duben 2016
    Nešlo by zařídit, aby se daly diskuse označit hromadně jako přečtené, jak je zvykem na běžných fórech? Takhle když nechci nechávat "žluté fleky" na stránce s novými diskusemi, musím vše proklikat, i když to třeba ani nechci číst. A když přijdu ke kompu třeba po několika dnech, je to skoro na špagát...
    A kdyby to nešlo, tak aspoň nastavit dobu, po které už by příspěvky nebyly považovány za nové (stačily by tak 3 dny, maximálně týden).
    Poděkovat autorovi 0
  • Uvidíme, zkusíme. Ale dnes v noci čeká HuaFan revoluce, takže kdybych se dlouho neozval, prosím o připomenutí :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad nebude defenestrace?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nee, nenechám se. Ale bude kompletně nové rozložení sekcí, věřím že se vám bude líbit (vymýšlel jsem jej hlavně já, takže případná kritika může směřovat přímo na mě). Však pak k tomu založím téma...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je na pochvalu před rozvinutou bojovou zástavou :smile:
    To pravé menu je teď mnohem přehlednější.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky chválím za zpřehlednění fóra :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Jsem tady úplně nový a hned při registraci na mě vyskočil malinký kostlivec. Na úvodní stránce dole, kde je věta "Jste tu poprvé? Objevte výhody členství v HuaFan Clubu a registrujte se.", na kterou je možnost kliknout, což jsem také udělal, abych se mohl registrovat, nefunguje. Odkazuje někam mimo a stránka se nenačte, je to asi jen špatně nastavený odkaz. Detail, ale detaily dělají celek. Jinak nemám zatím co vytknout, tento web byl po tom, co jsem ho objevil, velkým a příjemným překvapením, hlavně vlákna ohledně motivů a ofiko ROMek, já jsem na to hračička a to tápání na stránkách v činštině je šílené :-D Takže palec nahoru za tento projekt!
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak se zkusím jen tak nesměle připomenout s tím hromadným označováním vláken za přečtené :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den HuaFan, jak si prosím mohu zrušit účet na stránkách HuaFan? Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • vovi napsal(a):

Tak se zkusím jen tak nesměle připomenout s tím hromadným označováním vláken za přečtené :wink:

Už to nějakou dobu funguje k mé naprosté spokojenosti. Jen dalo práci to najít :smile: Kdyby to někdo potřeboval - rozklikněte nahoře ikonku "možnosti účtu" (ozubené kolečko).
    Poděkovat autorovi 0
  • Sarka1 napsal(a):

Dobrý den HuaFan, jak si prosím mohu zrušit účet na stránkách HuaFan? Děkuji.

Zkusím projít nastavení profilu, jestli to jde nějak jednoduše, ale možná se tam tato funkce ani neimplementovala.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 30. listopad 2016
    Nazdar, ja by som uvítal, keby sa k jednotlivým príspevkom vyjadril aj niekto kompetentný, od vás. Reakcie členov určite potešia, lebo sa dozviem ako sa s tým ktorým problémom vysporiadali oni, ale niekde mi chýba odborné vyjadrenie zo strany HuaFan alebo priamo Huawei. Viem, že sa nedá reagovať na každú správu osobitne, ale niekde mi to proste chýba. Chcel by som pochváliť orientáciu vo fóre podľa typu zariadenia, je to prehľadné a výrazne to uľahčuje. Ak by to nebolo niečo zložité uvítal by som nejaké upozornenie napr. na mail, že niekto reagoval na môj príspevok, aby som sa nemusel zbytočne nahlasovať len preto, aby som sa pozrel, či mi niekto odpísal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Upozornění je dobrý postřeh. Stran reakcí - já se snažím číst vše, pokud ale odpověď od někoho jiného je z mého pohledu správná, tak už to dále nekomentuji, jen občas přidám potvrzující příspěvek.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.