Podněty k HuaFan.cz

2

Komentáře

• Keďže ste predĺžili zbieranie bodov o 3 dni tak aj to vyhlásenie najaktívnejších je posunuté o 3 dni?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja by som pridal na stranku tabulku s bodmy napr. top 20 fanusikov, nech si ich mozu porovnavat, popripade sa viac posnazit... ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Stránkování je funkční!!
    Díky za vánoční dárek.
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to tak, dárek je to také pro nás (tedy hlavně pro mě :)).
    Poděkovat autorovi 0
  • Já bych zde uvítala servisní okénko. Kdo poskytuje záruční servis telefonům Huawei, jaké jsou ceny nezáručních oprav autorizovaných servisů atd. Třeba na britex.cz (http://www.britex.cz/Servis/Ceníkoprav/Huawei.aspx) není v ceníku uvedeno nic k modelům P8 či P8 lite a k novince k G8 taky nic. Samozřejmě je nejlepší, když servis není potřeba vůbec, ale u spousty modelů si člověk nevymění sám ani baterku. Myslím, že nejsem jediná, kdo by takové informace uvítal. Díky za zvážení
    Poděkovat autorovi 0
  • No takové věci už si řeší přirozeně sám servis, navíc na emailový dotaz jsou schopni cenu opravy sdělit
    Poděkovat autorovi 0
  • vovivovi  
    upraveno 30. prosinec 2015
    Jak je to s prohlížením obrázků? Je tady spousta thumbnailů, které se nedají rozkliknout (aspoň já nepřišel na to, jak by to šlo) a je to celkem k ničemu.
    image
    Tohle jsem vložil jako přílohu a následně vložil do příspěvku - já to vidím v plné velikosti.

Ale ve spoustě cizích příspěvků jsou jen náhledy - je to tím, že to autoři nejspíš zadali jen jako přílohu a pak už se neobtěžovali na ten náhled najet myší a "Vložit do příspěvku"?
    PF2016web.jpg
    480 x 640 - 458K
    Poděkovat autorovi 0
  • S obrázky do diskuzí mám taky problém.Někdy se mě podaří velký obrázek (tak jako Voviho první) ale většinou mám malý (tak jako Voviho druhý).
    Chtělo by to jednoduchý návod na vložení obrázků na toto forum,jaká je ideální velikost obrázku,kam kde co vložit atd.
    Vovi - zadali jako přílohu - máš na mysli přiložit soubor/vybrat soubor/odeslat komentář ? Vůbec mě nenapadlo,že bych měl najet myší na soubor a tam dát ještě - vložit obrázek.image Tak jsem to zkusil,ale zase nevím,jak by měl být velký,aby to nebyla taková kráva veliká,co zabírá celý monitor.Ale jinak díky za radu.
    CWWwallpaper1.jpg
    720 x 1280 - 170K
    Poděkovat autorovi 0
  • Ideální je použít klasické IMG tagy a obrázek buď nahrát jinam, nebo klidně sem jako přílohu a vložit to... Ono z toho malého obrázku jde udělat velký, jen je třeba si zobrazit url adresu a odmazat tu miniaturu
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, to je jasný. Mně šlo ale spíš o to, jak zobrazit velký obrázek, když už si nějaký jiný autor usnadnil práci a v jeho příspěvku je vidět jen ten malý náhled. V jeho vlastnostech sice je taky vidět URL, ale to vede jen k té miniatuře.
    Kdyby aspoň šlo zařídit, aby se původní obrázek zobrazil na proklik té miniatury ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím si s tím pohrát a pak sem dám příspěvek, jak správně vkládat obrázky. Sám je sem směřuji přímo z ftp, takže jsem toto neřešil...
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl bych dotaz. Jedná se o oficiální stránky Huawei, resp. jedná se o oficiální fórum?

Dále bych měl připomínku k rychlosti webu. Je příšerně pomalá. Prokousat se k tomu tématu byla otázka na dvě minuty načítání. Z úvodní stránky, před odkaz na diskuze, další odkaz a kliknutí na téma. Druhou stránku tématu jsem ani nezkoušel...

Stránku jsem zkoušel na několika prohlížečích a zařízeních.
    Poděkovat autorovi 0
  • S rychlostí jsem problém nikdy neměl. Oficiální stránky Huawei jsou samozřejmě na doméně Huawei.cz, nicméně toto fórum můžeme brát jako oficiální komunitu :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jde o to, zda jste pod záštitou Huawei a blízce s nimi spolupracujete nebo ne.

Rychlost byla nejspíše způsobena firemní sítí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, jsme si velmi blízcí :)
    Poděkovat autorovi 0
  • První zpráva odeslána v 18 leden
    Huawei Mobile Czech Republic
    18.1.2016 10:59
    Dobrý den Petře, děkujeme za účast. Soutěžní otázka Vám přijde na konci soutěžního kola - na konci měsíce. Zdraví Mirek
    Petr Ichtion
    18.1.2016 11:23
    Petr Ichtion
    Děkuji za odpověď ,se soutěžemi nemám zkušenosti.Na silvestra mi byl Huawei G510 zcizen.Policie mobil přes operátora Vodafone zablokovala,dozvěděl jsem se že stačí přehrát software a mobil není blokován.Bylo by krásné vlastnit Huawei,proto jsem se odhodlal jít do soutěže. Emotikona like Petr
    18.1.2016 11:41
    Petře, tak to Vám budeme držet palce! Emotikona smile
    úterý
    Petr Ichtion
    26.1.2016 20:35
    Petr Ichtion
    Dnes jsem dostal upozornění na soutěž.Poprvé kdy jsem napsal IMEI do soutěže jsem se přihlásil přes FB (ichtion@centrum.cz) ,žádné soutěžní otázky nemam,Zaregistroval jsem se na stránce Huawei přes FB na uživatelské jméno Ichtion a tam IMEI není vidět ale ani tam nejde vložit (číslo bylo použité),jak výše zmínil nemám se soutěžemi zkušenosti,poradíte kde jsem udělal chybu?V přihlášení FB kde je IMEI,nebo v samostatné registraci kde IMEI není,spolupracují stránky Huawei Registrace a přihlášení FB?Soutěžní otázky nedostávám z žádného přihlášení.Děkuji za vaší pomoct atrpělivost. Petr.
    středa
    27.1.2016 11:01
    Dobrý den Petře, prosím, pošlete své IMEI na adresu info@najdihuawei.cz
    Soutěžní otázka Vám přijde až na konci soutěžního kola.
    Zdraví Mirek
    Stále nemohu soutěžit IMEI byl poslán na info@najdihuawei.cz .
    Přihlašovat přes FB se nevyplácí, protože není synchronizace s HuaFan.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, toto je skutečně potřeba řešit přes email, protože soutěže jsou na jednotlivých webech oddělené a mají je na starost různí lidé
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná pokud se podíváte do hromadných zpráv v emailu tak to tam bude (nejdřív jsem to také hledal)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pár malých úprav které bych asi udělal v mobilní verzi.
    Za prvé odstranit v horní úrovni číslování stránek, bohatě to stačí dole. Viz screenshoty.
    Dále bych ze spoda přesunul nahoru toto.
    IMG_20160220_213021.png
    1080 x 1920 - 127K
    IMG_20160220_213206.png
    1080 x 1920 - 108K
    Poděkovat autorovi 0
  • Mrkneme se na to, brzy snad bude přímo aplikace na přístup k webu (ale chápu, že ne každý bude chtít instalovat aplikaci)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.