Podněty k HuaFan.cz

upraveno 10. duben 2016 v Ostatní diskuze
Zdravím všechny návštěvníky, fanoušky, uživatele i příznivce,

tým HuaFan.cz připravoval tento web právě pro vás. Našim cílem bylo poskytnout vám příjemný prostor nejen pro řešení problémů, ale i pro sdílení objevů, aplikací, motivů či dalších vychytávek zařízení Huawei a operačního systému Android.

Jsme si vědomi, že nikdo není neomylný, a stránka je v provozu jen krátce. Proto budeme rádi, když se s námi podělíte o své podněty, postřehy i hlášení problémů se stránkou HuaFan.cz, které se pokusíme co nejrychleji opravit.

Směle do nás! :) Ve jménu týmu HuaFan.cz děkuji.

Matěj
«134

Komentáře

• Ahoj Matej , stránka sa mi páči. Stránka je jednoduchá, čo je určite super. Postupne článkov a recenzii bude pribúdať viac a viac s čím sa rozšíri aj fanúšikovská základňa samotných čitateľov. Problém som zatiaľ nemal. Určite so zvyšujúcim sa počtom fans sa bude zvyšovať záťaž na server a možno ani nie :) Je fajn, že existuje už CZ/SK fan stránka, kde môžme hovoriť o svojich skúsenostiach so samotnou značkou. Predpokladám, že táto stránka bude tvoriť akési gro zhromažďovania všetkých informácii o Huawei. Možno by som zvýraznil sekciu riešenia problémov lebo to môže byť najväčším dôvodom aj ostatných ľudí, aby navštívili túto stránku, aby im bolo poradené :)

Poděkovat autorovi 0
  • S rozdělením diskuzí zatím moc hýbat nebudeme, přijde to třeba s časem. Nepředpokládáme problémy s telefony a tablety od společnosti Huawei, proto je sekce Řešení problému umístěna na svém místě. Ale jakmile se nějaké objeví, budeme vždy hledat řešení....
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, tak jsem se přestěhoval z Xperia.cz zde. Super že bude mít Huawei své fórum, mám P8 a spokojenost. Co se týče zdejších stránek, no tak trošku se mi to zdá nepřehledné a to především, když zde koukám v mobilu. Očekával jsem ten samý systém jako na Xperii, ale asi to má svůj důvod. Snad si zvyknu. Každopádně držím palce, Míra, alias Míra Mírovatý....
    Poděkovat autorovi 0
  • XPERIA.cz funguje trochu jinak, HuaFan je oficiální projekt, na kterém se intenzivně pracuje. Brzy budeme mít vlastní aplikaci, která nabídne dostatečné pohodlí.
    Poděkovat autorovi 1
  • Nefunguje "stránkování" - když si dám vypsat nové diskuse, je první stránka zobrazena OK, ovšem je na ní vidět relativně málo položek. Pro zobrazení dalších jsou dole i nahoře tlačítka s čísly stránek, ta ale nefungují korektně - ať ťuknu na cokoliv, skočí mi to na stranu 7; při druhém libovolném kliknutí na "prázdnou" stránku.
    Testováno v IE11 pod Win7/64.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hello... nooo, stranky su podla mna dost neprehladne, tazko si budem zvykat na uplne iny system, Jozef, chcelo by to podobny system ako je na xperia... tazko sa mi orientuje na webe a skor ma to odradza :neutral:

Napisem ti do PM... nejake zlepsovaky apod. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Uvítáme každý návrh na změnu nebo vylepšení, HuaFan je tady pro vás, nikoliv naopak. Nápady klidně přímo sem, případně můžete rovnou posílat mně
    Poděkovat autorovi 0
  • Pouzivam v tel. Opreu mini a tam se mi teda kolikrat nedari nejake tema otevrit. Celkove se to zobrazuje v tomto prohlizeci celkem nekoretne. V klasicke Opere to je relativne v pohode. Myslim ze lidi co pouzivaji Operu mini bude dost, vzhledm k tomu ze mini uspori data, tak by mozna stalo za to se na to podivat. Celkove je Huafan pro mne ve srovnani s Xperia.cz o dost hure prehledny. Souhlasim se Stevem
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 12. listopad 2015
    Plánuje se nějakým způsobem "sdružovat" vlákna k tomu či onomu telefonu? Například vše k P8 pod jedním základním odkazem, po kliknutí se zobrazí všechny vlákna k P8? Teď jsou tu v"mobilní telefony" tři samostatné vlákna k P8 - Huawei P8, Huawei P8 dostává Android 5.1.1 Lollipop a Proč koupit Huawei P8? Do toho další vlákna "bez ladu a skladu. No až tu toho bude více, tak se v tom jeden fakt nevyzná. Nějaké sdružování dle modelů by bylo si myslím nutné.

Taky by nebylo špatné, pokud bych do svého profilu mohl uvést, jaký mám model telefonu.

No a když jsem si v profilu nahrál obrázek, tak je teda nemastný neslaný, trošku rozmazaný. V originále jej mám v tiskové kvalitě.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten obrázek jsem si všiml taky, ten se vyřeší. Stran sekcí - jakmile bude diskuzí hodně, můžeme přidat sekce pro nejdůležitější telefony... Ale zase já jsem nechtěl nyní dělat diskuze all in one, prostě co nějaké téma, to diskuze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja jen aby to bylo od zacatku prehledne, protoze jestli v tom bude gulas, tak se lidi vracet nebudou. Vem to tak ze co na strance nenajdou do tri ctyr kliknuti, to je potom strata casu a jdu hledat jinam. Toliko me zkusenosti z mych e-shopu a rozhovoru s lidmi. osovne, pokud bych zde prisel, tak budu hledat telefon, ktery me zajima a budu predpokladat ze pod nim najdu vse ostatni. Defakto tak mas v drtive vetsine fora atd. nastaveny a lidi jsou na to zvykli. Ne ze by se nechtely inovace, ale preci jen nych byl trosku opatrny ci konzervativni prave v tomhle. Clovek to tak trochu chte nechte srovnava treba s xperia.cz nebo androidforum.cz a kdyz tam prijdu tak vim co kde hledat a jsem tam kde chci byt na tri kliknuti. Toliko muj nazor.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlásím jeden malý nedostatek - při zobrazení nové reakce v kategorii nelze jedním klikem "skočit" na ten poslední post. Je to trochu nepohodlný, scrollowat až nakonec :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechci být za šťourala, ale to "stránkování" v sekci "Nové diskuze" pořád nefunguje. :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Víme o tom, hlásil jsem to, máme to mezi důležitými chybami
    Poděkovat autorovi 0
  • Tlačítko - děkuji - nebo nějaké podobné neplánujete ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Můžu to dát jako podnět, aktivní uživatele sami chceme odměňovat :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dokedy je vlastne súčasná súťaž , keď v podmienkach píše do 27.11 a na hlavnej stranke 30.11 :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Na soutěžích jako takových stále pracujeme a ladíme detaily, ale nemusíte se bát, vše máme pod kontrolou
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj meija, výnimočne uznávame za november/listopad získané body o niečo dlhšie ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • no, veď máte na to právo :D a počítam s tým že zajtra vyhlásite výhercov ;)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.