Huawei Y6 II design a konstrukce

Před pár dny jsme si společně rozbalili model Huawei Y6 II, nyní je na čase se lépe podívat na konstrukci tohoto telefonu. U levnějších a větších telefonů se vždy trochu bojím, jak bude konstrukce vypadat. Tentokrát jsem ale spokojený, vypadá totiž velmi dobře a hlavně se mi líbí provedení zadní strany telefonu. Ta totiž není hladká, díky čemuž skvěle vypadá, navíc se telefon lépe drží. Takže já osobně chválím, ačkoliv třeba Huawei P9 Lite se mi přece jenom líbí ještě více :)

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• Zdravím, má telefon notifikační diodu?
    Díky
    Poděkovat autorovi 1
  • Pane, na co tu máte to forum? Díváte se do něj? Když už ten telefon máte v ruce, co ho takhle otestovat víc, než jen "je pěkný, příjemně mě překvapil, nejsem zklamán ...". Nechci Vás urazit, ale takové obecné řeči určitě nikoho neosloví. Určitě telefon není dokonalý a má i své mouchy.
    BTW: stále jste mi neodpověděl, zda má telefon notifikační diodu. Na videu jej máte zapnutý, můžete se podívat do menu? I za to málo bych Vám byl vděčný, děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvám se za zdržení, diodu má. PS: ono se to nezdá, ale těch příspěvků tady není málo. Tím se nechci vymlouvat, ale nápadů co natáčet a o čem informovat je spousta...
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,
    děkuji za reakci. Nakonec jsem si telefon prohlédl v jedné prodejně a diodu skutečně má - nezvykle vedle senzorů. Pokud nesvítí, není vůbec vidět. Asi to huawei už bere jako samozřejmost, že o tom nepíše v materiálech.
    Takže jsem telefon koupil, až trochu více otestuji, přidám nějaké postřehy.
    Poděkovat autorovi 1
  • O té samozřejmosti je to i opačně. Ono třeba i samozřejmě některé telefony mají standardně např. OTG nebo třeba podporu Miracast (která je podporována od Androidu 4.4), ale to že to tam třeba není, také nenapíše.
    Poděkovat autorovi 0
  • I když tady snad už OTG je a miracast je řešen snad přes MiraScreen nebo jak se to jmenuje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvám se za zdržení, diodu má. PS: ono se to nezdá, ale těch příspěvků tady není málo. Tím se nechci vymlouvat, ale nápadů co natáčet a o čem informovat je spousta...
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den chci se zeptat na diodu zmeskaných hovoru nemůžu jí nikde najít děkuji za odpověď
    Poděkovat autorovi 0
  • Kaj1CZ  
    upraveno 16. July
    Ano telefon má notifikační diodu vedle senzoru světla.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.