Huawei Y6 II oficiálně v prodeji + rozbalení

Na našem trhu se před pár dny oficiálně objevil Huawei Y6 II a tentokráte se skutečně máte na co těšit. Telefon se mi hodně líbí už od prvního spuštění a myslím si, že se právem zařadí k velmi úspěšným telefonům. Na co všechno se můžete těšit? Telefon má celou řadu výhod a také pěkné balení. Navíc zadní strana přístroje je provedená velmi stylově a nepůsobí levným dojmem. Najdeme zde také fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů. Uvnitř telefonu se pak ukrývá baterie s kapacitou 3000 mAh, která telefonu zajistí nadstandardní výdrž.

Po spuštění se vám hned zalíbí rozměrný displej s úhlopříčkou 5,5 palce, který nabízí rozlišení 1280 x 720 pixelů. Kvalita displeje mě příjemně překvapila, je velmi jasný a disponuje nádhernými barvami. O rychlé reakce se stará výkonný procesor Kirin 620, který si společnost Huawei sama vyrábí. Procesor doplňují 2 GB operační paměti a 16 GB vnitřní paměti, takže telefon bude rychlý dlouhodobě. Přímo z výroby najdeme v telefonu Android 6.0 Marshmallow a dokonce uživatelské rozhraní v nejnovější verzi EMUI 4.1, na které dosud spoléhaly pouze modely Huawei P9 a Huawei P9 Lite.

Ačkoliv v tuto chvíli nejvíce používám právě dva zmíněné telefony (dvojici Huawei P9 a Huawei P9 Lite), model Y6 II mě hodně zaujal a líbí se mi od první chvíle. Za přibližně pět tisíc korun získáte dobře vypadající telefon, který vás zaujme vysokou rychlostí, pěkný displejem a také kvalitním uživatelském rozhraním. Nevidím tady žádné slabé místo, telefon doporučuji. Doma máme také původní model Huawei Y6, který stále velmi dobře slouží. Ale nový Huawei Y6 II posouvá vše kupředu...

image
image
image
image

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.