Huawei P8 Lite dostává skvělý firmware B574

upraveno 11. July 2016 v Huawei P8 Lite
Společnost Huawei začala uvolňovat nový firmware pro model P8 Lite, který má označení B574. Tentokráte jsem aktualizaci nainstaloval prakticky okamžitě, přičemž rozhodně nelituji. Zatím jsem totiž získal pocit, že je to vůbec nejlepší firmware pro tento stylový telefon. Skvělá je rychlost, tady je rozdíl skutečně obrovský, telefon reaguje okamžitě na každý můj povel.

Rychlost ale není to jediné, co mě zaujalo. Radost mám z nového kernelu, možná právě ten stojí za vyšší rychlostí celého telefonu. Zlepšilo se také zabezpečení operačního systému Android, bezpečnostní aktualizace nyní sahají až k 1. červnu tohoto roku, což je vlastně nejlepší možné zabezpečení (stejné mají také telefony Nexus).

Za sebe jsem skutečně hodně spokojen a pokud si někdo myslel, že s příchodem modelu Huawei P9 Lite bude podpora staršího telefonu ukončena, tak tento firmware to stylově vyvrací. Osobně už se k Androidu 5.0.1 Lollipop vracet nebudu, tady jsem spokojený. Těším se na vaše dojmy, připomínám ale, že v našem regionu ještě aktualizace oficiálně spuštěna nebyla (informace o jejím uvolnění se snažím zjistit).

image
image
image
image
«13456729

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.