Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

1567911

Komentáře

• Chcu si vybrat mobil do 10 000 ale mohl by byt levnějši:D uvažoval jsem jestli bych si nekoupil huawei p8 ale je tu ještě jedna možnost p8 lite a chtěl jsem vědět v čim se tak hodně liši
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím vás tu všechny... potřebovala bych radu, připojila jsem si telefon k HiSuite, udělala zálohu, telefon odpojila... ale kde najdu potom to všechno co jsem si zazálohovala v tom programu, to mi nějak není jasný.. :-( Nikde to tam není :-( Děkuju D.Z.

Poděkovat autorovi 0
  • Domik83: Zkuste se podívat do: Tentopočítač/Documenty\HiSuite\backup
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím! Donedávna, než země se vzbouřila a dvěma kameny políbila displej, jsem byl majitelem Z2 a tak bych rád adekvátního nástupce. Synovec byl velmi spokojený s P1, sestra má P7 a taky je celkem spokojená. Poradíte mi prosím?
    Poděkovat autorovi 0
  • Všechno je o penězích. Stanov si napřed hranici, kam až jsi ochoten jít.
    Poděkovat autorovi 0
  • Chci se zeptat, kdo by mi poradil. Vybírám mezi telefony Huawei P8 Lite a Honor 5X. Nevím, který si vybrat. :( Děkuju
    Poděkovat autorovi 0
  • miroslav1:
    Tak za Z2 jsem ve své pomatenosti a zbrklosti dal přes 17 kolíků, dneska bych cenovku za nový telefon rád viděl níž. Tak dejme tomu max 14000,-
    Poděkovat autorovi 0
  • P8 DS Premium je moc krásným telefonem případně počkat, co se za dvy týdny objeví nové :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pepo, jestli nebude lepší počkat do srpna, to se ty ceny trochu srovnají a to i ta P9 bude na přijatelné ceně, pokud už hned ne od dubna.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nemohu lákat na něco, o čem ještě vlastně nic nevíme... :). Ale někteří už něco víme...
    Poděkovat autorovi 0
  • To je bezva. Víš, že za dva týdny bude něco nového a že se zřejmě vyplatí počkat. Já tipuji P9 (ale už je to u mě třetí termín).
    Poděkovat autorovi 0
  • On ten termín byl od začátku jeden, jenom někteří novináři moc spekulovali :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den,

Zvažuji koupi telefonu od společnosti Huawei. Jenže se nemohu kloudně rozhodnout. Hledám mobil co bude umět dobře fotit samozřejmě neočekávám že to bude jako zrcadlovka apod ;-) ale zase taky chci telefon co něco umí a nebude se po chvilce sekat.

Můj osobní typ je Huawei Mate S a nebo tedy značka Honor 7 Gold premium. Co jsem si četl recenze tak oba telefony jsou na tom hodně podobně. Jen jsem se dočetl že Honor 7 nemá stabilizaci obrazu?

Za další se očekává něco nového tak zase si říkám že chvilku počkám a uvidím co se objeví a hlavně jaká bude cenovka novinky.

Koukal jsem i na Mate 8 ale ten mi přijde už moc velký jako pro uživatele. Dále jsem se chtěl jen zeptat zda-li Huawei Mate S je na 2sim nebo není někde se psalo že lze ho mít ale pak nelze mít pamět.kartu. Ale pak byli recenze kde psali že je to pouze na 1 sim.

Děkuji za odpovědi a rady.
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei Mate S je na jednu SIM a na fotografování je to expert, první Huawei s profesionálním režimem fotoaparátu, doporučuji právě ten
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate S je dobrá volba a to hlavně i díky použitému SoC Kirin 950, který už konečně má dostatek výkonu na všechny potřebné věci. Sám jsem na něj koukal, ale odradila mě cena.
    Poděkovat autorovi 0
  • No Mate S ale Kirin 950 nemá, ten má až Mate 8 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ajo, kam jsem to zase čuměl. Díky za opravu Mate S má Kirin 935
    Poděkovat autorovi 0
  • Čau lidi, příští týden si chci koupit telefon a nemůžu se rozhodnout.
    Huawei P8, nebo GX8?
    Viděl jsem všechny možné recenze, pro a proti.
    Tady na Huafan jsem si pročetl diskuze, ze kterých jsem byl tu a tam trochu rozpačitý (u P8 se hodně řešila baterie a taky zvlněný displej, což mě docela odradilo a u GX8 zase bublinky na foťáku, což se ale soudě dle vašich příspěvků dá snadno vyřešit reklamací) a pořád nevim.
    Budu tel. kupovat od Vodafonu k paušálu kde P8 stojí 11 tisíc a GX8 9200,-
    U P8 vede design a lepší výkon u GX8 zase větší paměť a čtečka otisků. Zase se mi nelíbí vystouplá čočka fotoaparátu...
    ...sakra...jak se mam rozhodnout?
    Díky za vaše názory ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Oba jsou v pohodě :). Nebo počkejte na P9, u Vodafone bude :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě drobnost, ale podstatná.
    Nikde nemůžu dohledat, jestli má G8 displej ochranu Gorila Glass.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.