Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

15791011

Komentáře

• honor 7 zevraj ma trochu horsi displej oproti P8,Bielu zobrazuje viac dozlta.Neviem ci to bola len vada kusu recenzenta alebo je to tak naozaj?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. únor 2016
    StanO1482 napsal(a):

honor 7 zevraj ma trochu horsi displej oproti P8,Bielu zobrazuje viac dozlta.Neviem ci to bola len vada kusu recenzenta alebo je to tak naozaj?

Honor má oproti P8 horší panel. Někomu to nemusí připadat jako důležitá věc, ale já mám třeba kvalitnější displej jako jednu z priorit při výběru mobilu. Sám jsem proto volil P8 byť není dokonalá a Honor 7 se může na první pohled zdát lepší. Záleží na prioritách.
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě, u Huawei P8 mám pocit, že možná na první pohled má jakože méně funkcí, ale má vše dotažené úplně do konce...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. únor 2016
    Je zvláštne že si Huawei robí takto sám sebe konkurenta... Ale tak asi buďme radi. Aspoň máme na svete viacej kvalitných telefónov :)

...pardón smartfónov :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono je to i o tom že Huawei P7, P8, Mate 7 , Mate S , Mate 8 jsou celokovové skvěle odladěné zaměřené na styl. Kdežto Honor se objevila celokovová konstrukce až u modelu Honor 7, je techničtejší v některých ohledech lépe vybavené ale sem tam se objeví nějaká chybička. Kvalita obou značek je skvělá ale obě jsou zaměřeny malinko jinak.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale pri honore 7 a 5x je cítiť veľmi silný rukopis značky huawei...takže aj tento rozdiel kvality podania sa už rapídne zmazal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle je smutný, proč to není u nás ??????? http://www.chinesischesneujahr.de/
    Poděkovat autorovi 0
  • Česká republika je menší trh...
    Poděkovat autorovi 0
  • No je to smutné leda že by sme si koupili telefony v německu. Nebo škoda že nás je jen 10000000 a němců je 80000000 třeba kdyby nás bylo 40000000 tak by jsme dostali poloviční slevu než němci.
    Co jiného k tomu dodat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. únor 2016
    no jo no aspon, kdyby byla celo evropská záruka
    Poděkovat autorovi 0
  • No to by bylo fajn. Tak já bych to do německa neměl daleko ale vysvětlovat tam něco technického cho se mi rozbilo bych asi nedokázal. Škoda že firma Huawei neposkytuje celoevropskou záruku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Chcem mobil 5.5 a viac palcovy display pamet 2giga a viac. Fotak najmenej 8mgpx
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to máš spoustu možností. Už de jen o to kolik do toho chceš dát peněz. Jestli novinku tak počkám na Huawei Mate 8 6" palec, jedna se o 8-mi jádro s Kirin 950, u nás nejspíš dodáván s 32 Gb interní paměti a 3Gb RAM a 16 Mpix foťákem s čipem od Sony. Systém Android 6.0 a Emui 4.0 Baterie 4000 mAh .Cena cca 16000,-
    Huawei Mate S 5,5 " palec, 8 jádro Kirin 935, s 32 Gb interní paměti a 3Gb RAM a 13 Mpix foťák . Systém Android 5.1.1 a Emui 3.1 . Baterie 2700 mAh. Cena cca. 14000,-
    Huawei Mate 7 6" palec, 8-mi jádro Kirin 925, interní paměť 16 Gb a 2Gb RAM a foťák 13 Mpix. Prodáváno s Android 4.4.2 ale update na 5.1.1 k dispozici. Baterie 4100mAh. Cena cca 12000,-
    Všechny tři mají celkovou konstrukci a čtečku otisku. LTE. Jsou skvěle odladěny. A firma Huawei se nemá za cho stydět vše funguje skvěle.

Nebo Huawei GX8 5,5" procesor Qualcomm MSM8939 8-mi jádro, 32Gb interní paměti a 3 Gb RAM a foťák 13 Mpix . Baterie 3100 mAh
    Cena Dual Sim cca. 12000,-

Jinak vše najdete zde na stránkách dle jednotlivých modelů.
    Já například čekám na Huawei Mate 8
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim. Rozhlížím se po novém telefonu a nevím jaky je lepší. Rozmýšlím se mezi P8 a Honor 7. Přecházím ze Sony Z3 compact kde mam spatnej signal i v Praze. Na obou telefonech mi vadí displej ten je na mě přiliš velký ale v dnešní době se menší už ani nedělaj takže si budu muset zvyknout. Líbí se mi na Honoru 7 že ma čtečku otisku prstu. Ale nevím jaky je tam rozdíl ve fotkách? Četl jsem že honor je ma horší ale lepší by bylo kdyby měl někdo zkušenosti. Díky za poznatky
    Poděkovat autorovi 0
  • Looper- osobně vyzkoušeno, kamarádovi došel pred týdnem Honor 7, já mám P8 od června.
    Za denního světla ten rozdíl ve prospěch P8 není tak výrazný, ale jakmile jsme začali fotit v interiéru nebo večer, tak tam ten rozdíl je markantní, zase jsem si přišel jako u Sony a potvrdilo se, že Mpx jsou jenom číslo! Navíc displej u Honora je ošklivě do žluta, tam se opět potvrzuje dominance P8 (respektive použití IPS NEO). Co se týče baterky, tak tam bude mít Honor navrch, tipuju to tak na půl dne navrch...
    Teď záleží co od telefonu očekáváš, to už nechám na tobě, já po tomto detailním srovnání bych P8 neměnil!
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě že kamarad ma samsung note 3 a ty fotky jsou vyborny ma mene mpx a je to starší telefon ja novejší vic mpx a fotky hruza ale ž hruza. I nexus 5 mel lepší fotky. Zkusim nekde porovnat a vzít do ruky hodne se mi líbí ta čtečka. ALe displej je jeden ze zasadních veci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Megapixely neudávají kvalitu fotografií. Osobně bych dal přednost P8mě, i když Honor má pár vychytávek na víc, novější CPU nebo čtečku otisků prstů........
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem je měl dnes oba v ruce a více na mě zapusobil teda P8 náhodou se zeptam nevite něco o P9? že byhc počkal ale nevim kdy ma vyjít a zda tam bude nějaka změna čtečka otisku atd. Něco jsem vygoogloval ale tam bylo snad psano že bude nějaka premium verze a spis mi jde o klasickou. Díky
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.