Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

13468911

Komentáře

• Ono ty telefony nejsou úplně rovnocenné, protože Honor 6 patří do mírně vyšší řady, čemu odpovídá také cena. Za sebe - pokud už bych koukal po Honor 6, tak bych sáhnul rovnou po Huawei GX8, který je sice ještě o něco málo dražší, ale nabídne ještě více výhod
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak predstavený Mate 8.
    Iná šupa.
    Tomu hovorím Luxus.
    To najlepšie android zariadenie na trhu.
    http://www.phonearena.com/reviews/Huawei-Mate-8-Review_id4151
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro narocne uzivatele doporucuji Huawei P8 sam ji vlastnim,ale pro ty co chteji opravdu to nejlepsi ze vseho radim preskocit rovnou na Huawei Mate 8.Nemam ho otestovany ale podle parametru a o tom co se o nem pisi ho brti budu mit,cekam jen az spatne trochu s cenou dolu.Uz se na nej tetsim, ale zatim si budu uzivat Huawei P8
    Poděkovat autorovi 0
  • Potreboval bych poradit,koupil jsdm si skelnou folii od nekolika vyrobcu a u kazdeho mam jeden problem,nejde nalepit bez bublin v horni casti telefonu primo oba rohy telefonu nelepi, ale je to jen v hornich rozich.Chtel jsem se zeptat to je vada vyrobce telefonu nebo vsechny firmy sklo folii maj chybu,jinak polozim otazki kde je tedy chyba?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ostrov460: vada telefonu to určitě není, spíše mě překvapuje, že si někdo v dnešní době na displej nalepí něco jako je fólie, tu jsem měl nalepenou naposledy před 2 lety, po půl roce jsem byl překvapen jak šla do žluta, od té doby jedině na každý telefon dávám Nillkin tempered glass(každému v okolí jsem doporučil to samé) a můžu říct, že za ten rok a půl nebyl sebemenší problém ani na jednom telefonu! Na P8 ji mám od června co telefon vyšel a dnes po více než půl roce užívání je displej jako nový, bez jakýchkoliv vlasečkových škrábanců...
    Poděkovat autorovi 0
  • Honor 7 nebo Huawei P8? :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Lenna: ono dost záleží na tom, co od telefonu očekáváš...
    Poděkovat autorovi 0
  • Bral bych P8 skrze fotoaparát a větší rozšíření
    Poděkovat autorovi 0
  • lidi nemohu se rozhodnout mezi Honor 7 a Huawei GX8 (G8) :neutral:
    Vhodné by pravděpodobně bylo kdyby mi odpovídali lidé z řad zákazníků, protože ačkoliv je Honor sesterská firma Huawei tak oficiální zaměstnanec co má v nicku HuaFan bude samozřejmě fanaticky podporovat G8
    Také bych chtěl odůvodnit proč by jste se zrovna rozhodli pro ten a onen model. budu to kupovat u t-mobile kde je cena za oba modely stejná (9.990)
    pokud se tu vyjádří NEZAUJATÝ zaměstnanec huawei tak budu taky rád :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Lenna napsal(a):

Honor 7 nebo Huawei P8? :smile:

srovnej si mobily v tzv. Aréna duelu na kimovil.com .. :) zjistíš že honor 7 je vybavenější, má dokonce i novější procesor, P8 má ale mnohonásobně lepší fotoaparát a designově působí skvostně, ale to pro mě není něco co by mi vynahradilo poněkud slabší baterii ve srovnání s honor 7
    Poděkovat autorovi 0
  • I když má P8 menší baterii, její výdrž se dá rovnat telefonům co mají kapacitu 3100 nebo 3400. Srovnání s Xperii Z2 a OnePlus Two.

Ono mAh nejsou všechno, taky hodně záleží na odladěnosti AOS
    Poděkovat autorovi 0
  • jak ale vysvětlíš že má Kirin 930 zatímco honor 7 má Kirin 935
    na druhou stranu P8 je vzhledově asi nejhezčí telefon co jsem kdy viděl.
    ale já se tady ptám na Honor 7 X Huawei G8
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono já osobně bych šel dost i dle designu - ty telefony jsou tak rozdílné, že těžko se zamilovat do obou. A právě ty (vy) je budete používat neustále... Já zvolil GX8 a stejně koukám po modelu Mate S
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. January 2016
    čistě teoreticky bych byl ochoten si připlatit a rovnou sáhnout po Huawei P8... ale problém je v tom že v duelu s Honor 7 dopadl hůře... přitom je o 2 tisíce dražší než honor 7
    Poděkovat autorovi 0
  • StandysStandys  
    upraveno 25. January 2016
    Honza1701
    Je to hodně individuální a hodně udělá i telefon, co jsi měl před tím. Záleží tu i na velikosti displeje. 5,5 a nebo 5,2? Ja osobně mám Huawei G7 a přemýšlel jsem nad tím, jestli Honor 7, nebo Huawei G8. Já mám rozhodnuto pro G8. U Honoru je pruser fotak, po zmáčknutí spouště reaguje cca až po 1 sekundě a plastové krytky velmi často po pár dnech praskaji. Mají čtečku otisku prstů a full HD displej. Pokud rad sledujes videa, hry a dále je G8 super volbou. Ale i s Honorem 7 chybu neudelas. Doporucim aplikací versus na srovnání. Ale čísla nejsou vše...
    (PS:Citace nějak nejde)
    Poděkovat autorovi 0
  • už jsem se rozhodl pro P8.... design to vyhrál, foťák má taky asi lepší než ty dva, a pro ten design si klidně 2.000 připlatím oproti G8.. čtečka mě nevytrhne... tak či tak mi na mobil nikdo nešahá když nechci a tudíž je jedno jestli to odemknu prstem nebo jenom přetáhnutím palce.
    Poděkovat autorovi 0
  • V konfrontácii Honor vs Huawei (pri akejkoľvek cenovej kategórii je vždy Huawei ten lepšie odladený. Občas mi to príde
    tak, že Huawei vydáva svoje menej podarené smartfóny pod označením Honor. Možno to je totálna hlúposť ale to vyladenie Honor vs Huawei pri rovnakých parametroch je vždy v prospech huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak takto to taky nebude... To by dlouhodobě nedávalo smysl, ty značky se mají doplňovat
    Poděkovat autorovi 0
  • Matej_HuaFan napsal(a):

Máte představu o ideálním telefonu, ale nechcete dělat kompromisy? Položte nám v diskuzi dotaz, který my z HuaFan.cz, nebo členové naši komunity rádi a rychle zodpoví!

Mate 8
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.