Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

1356711

Komentáře

• Ano, vovi přesně pojmenoval můj problém. Nakonec jsem se rozhodl, že se s ním nebudu trápit a objednal jsem si P8.
    Děkuji za snahu mi poradit.
    Poděkovat autorovi 0
  • P8 je dobrá volba. Ale co jsem dohledal na internetu, tak 5 GHz se u telefonů Huawei zatím vyskytuje jen velmi výjimečně
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, vedeli by ste mi odporúčiť nejaký model s menšou uhlopriečkou (max. 5"), dobrým foťákom, podporou európskych LTE sietí, s výdržou batérie aspoň jedného stredne náročného dňa (povedzme, že aspoň 3 SoT bez hrania hier)? Hľadám niečo kompaktnejšie, slušne vyzerajúce, najlepšie s pokračujúcou podporou. Huawei zariadenie som predtým nevlastnil, s ich nadstavbou OS nemám žiadne skúsenosti a preferujem čistý android. Existuje nejaký... skin, ktorý by mi EMUI prerobil na takmer čistý android (samozrejme launcher by som si hodil podľa chuti, skôr ma zaujímajú notifikácie, rýchle nastavenia a podobne). Uvažoval som o Huawei P8 lite, trochu ma odradilo plastové spracovanie a vystavený kus bol poriadne horúci. Nie je problém s prehrievaním? Hneď vedla podľa veľká P8, rovnako horúca, lepšie vyzerajúca, ale hlavne už príliš veľká. Dá sa pri týchto modeloch ešte očakávať nejaká podpora? A dal by sa aspoň odhadnúť čas, kedy by mohli byť predstavené nové modely? Napr. CES? Ospravedlňujem sa za dlhý komentár, ale snáď som sa vyjadril jasne :) Ďakujem za každú odpoveď.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj Marek, nové telefóny sa najčastejšie predstavujú najčastejšie na MWC v Barcelone, ktoré býva vo februári. O prehrievaní P8 Lite naozaj neviem, používa ho moja mama a od Štedrého večera ho bude mať aj frajerka (snáď to tu nečíta :smiley: ), na vystavenom mieste v showroome mohol byť v neštandardných podmienkach. Grip by som nehodnotil "plastovo", pomer cena/výkon je asi bez debaty. Jozef ti zistí softvérové detaily, za mňa však určite odporúčam práve Tebou spomínaný P8 Lite.
    PS: Samozrejme, že sa pri týchto modeloch dá očakávať podpora :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Takú rýchlu odpoveď som nečakal. Ďakujem :smile: Aby som to trochu uviedol na pravú mieru, P8 Lite v ruke nepôsobí tak hodnotne a kvalitne, ako z diaľky vyzerá (na pohľad vyzerá dosť dobre). Tak budem teda uvažovať. Ešte raz vďaka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, nemáš za čo. :smile: Ale pri P8 Lite ide o zariadenie, ktoré zoženieš už aj pod 200 eur, a naozaj si dovolím tvrdiť, že pomer cena/výkon je extrémne dobrý. O +/- stovku vyššie dostaneš Huawei G8, ktorý je... no, o stovku lepší :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • S cenou nemám žiadny problém. Kľudne by som si doplatil do 400 €, len keby Huawei ponúkal aj menšie zariadenie. G8 je na mňa skutočne príliš veľká. Už tých 5" je strop, keďže som tak v minulosti musel poslať ďalej do rodiny jedno 5,1" zariadenie :( Ale máš pravdu, pomer cena/výkon je bravúrny asi pri každom Huawei telefóne.
    Poděkovat autorovi 0
  • moja predstava asi ako kazda vydrz velky displej dobry fotak konektivita a hlavne minimum resp ziadne pred instalovane aplikacie ktore skoro vobec nepouzivam a zbytocne zaberaju miesto lepsim a mnou pouzivanejsim aplikaciam chcem si sam vybrat co bude v mojom mobile to je pre mna najhlavnejsie :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pro mě je ideální 5ti palcový telefon. Více už je moc. Jsem sice vysoké postavy (193cm, dlouhé prsty), ale větší už není telefon :) Nyní vlastním P7 a jsem moc spokojený. Každý telefon má své mouchy, ale tento jich má minimum. Rozmýšlel jsem se, že bych si pořídil P8, ale jediná věc, co mě odradila byla již daná velikost, která je větší :) Počkám si, až zase bude nějaký 5ti palcový :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten rozdíl není zase tak veliký, ale faktem je, že něco jako G8 Mini bych bral
    Poděkovat autorovi 0
  • gaval7:
    Honor 7 vs G8.
    No neviem ci zrovna sa jedná o výkon Honor 7 má viac MHz o niečo ale nikdy ich nevyužije žiadna aplikácia.
    Nemôžem tvrdiť že Honor 7 není dobrý, ale Huawei G8 je určite lepší.
    Displej,foťák,chod systému,a ešte ku tomu aj scanner odtlačkov prstou má rýchlejší.
    Za mňa Huawei G8 určite.
    Keby Honor 6 mal scanner tak ten výhra určite.
    Ale do Honor 7 by som nešiel.
    Skus prečítať phonearena.com
    A uvidíš čo je lepšie.
    No je to tvoje rozhodnutie, tvoje peniaze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobré ráno, potřeboval bych poradit ohledně výběru telefonu. Dcera má Xperii E a nyní hledáme náhradu. V portfoliu Sony se mi bohužel v cílové cenové kategorii do 6000 Kčs nic nelíbí, proto hledám v nabídce Huawei. Padl mi do oka model P8 Lite, tak bych se chtěl jen zeptat, jaké jsou zkušenosti s tímto telefonem, popřípadě, zda existuje jiný, vhodnější v dané cenové kategorii. Dále by mne zajímalo zda tento telefon existuje jen jako dual SIM a pokud ano, zda lze provozovat jen s jednou SIMkou. Díky předem.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 1. leden 2016
    Dobrý deň.
    No za mňa Huawei p8 p8lite.
    Ten kúpite pod 6 tis.kč
    A je to výborná voľba.
    Je aj dual sim a singele sim.
    Dual sim,druhá sim karta sa vkladá na miesto Micro SD karty.
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za rychlou odpověď. Kde doporučujete telefony Huawei kupovat? Konkrétně tento P8 Lite single SIM. Díkes.
    Poděkovat autorovi 0
  • No to je na vás.
    Napísal som vám správu
    Poděkovat autorovi 0
  • Otas. pe - za mě bych volil spíše než P8 lite, loňskou P7, pro dceru určitě lepší varianta, kompaktnější vybavenejsi a hlavně předpokládám, že bude hodně využívat i foťák, tady bude mít ještě více na vrch P7, nyní v TS Bohemia z oficiální české distribuce za 6500 Kč...
    Poděkovat autorovi 0
  • To tam máte riadne prestrelene ceny.
    189e p7
    Poděkovat autorovi 0
  • Pablos, přesně jak říkáš, dcerka bude hlavně používat foťák a to jak zadní, tak hlavně přední. Budu tedy zvažovat i tuto variantu. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Mincovidlo-no to bych poprosil o link, pokud za tu cenu je oficiální slovenská distribuce, tak si hned 2 objednám, co sem se díval, tak 220€ a víš...
    Každopádně nic to nemění na tom, že je mnohem lepší za tyhle peníze koupit P7 než P8 lite - baterka, displej, foťák, kompaktnější rozměry...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.