Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

2456711

Komentáře

• Je to tak, ono ten cenový rozdíl tam není jen tak. Uvidíme, jak s pořadím pohne G8, který je novější
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím :smile:
    Jak to vypadá s plánovanými modely se zvýšenou odolností? Zatím jsem postřehl pouze jeden model s certifikací IP65
    Nejsou nějak zvěsti? Přeci jenom Honor 3 už je dávná historie a nikde nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • Plánované modely moc komunikovat nemůžeme, ale každou novinku vám představíme vždy co nejdříve :)
    Poděkovat autorovi 0
  • vovi napsal(a):

Antutu bych nepřeceňoval - je to test za určitých předem daných podmínek a se skutečným používáním má asi tolik společného, jako měření emisí u aut.
    Podstatné je, jestli je telefon dobře odladěný - a to určitě platí u obou těchto strojů.

Vovi: máš pravdu, ale odladěný kousek by měl mít lepší skóre v Antutu než "neodladěný kus stejného železa" ne? :smiley:
    Jasně že je to jen odpovídající hodnota, která ke všemu není vždy stejná, ale napoví dost o výkonu. Mě třeba zajímá výkonost jen pro střih a úpravu fullHD videa přímo v mobilu, kde mi nynější stroj nedostačuje. Zde se Antutu výborně hodí. Jinak mi výkonostně na vše ostatní stačila i Xperia V

Josef: děkuji a chápu, ale nemáš aspoň info, zda se něco chystá? Zatím bezradně projíždím weby, ale nikde nic pro mě.

Poděkovat autorovi 0
  • Do tohoto moc nevidím a i kdybych viděl, stejně bych to komunikovat nemohl. Respektive pro mě je zvýšená odolnost třeba Huawei G8, což je pořádný kus kovu. Není to odolnost proti vodě, ale do běžného života je to pro mě lepší...
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím jestli to je vůbec vhodné, ale vlastním Honor 3C -U10 u kterého měl být letos v lednu jako nejpozdějším termínu výrobce aktualizovat Android 4.2. na verzi 4.4. a také Emotion verze 2.0 na vyšší. Tuhle informaci jsem dostal od prodejce (Alza) a do dnešního dne se nic takového nestalo, nebo o tom nevím. Můžete mi ktomu podat info ? Dík
    Poděkovat autorovi 0
  • S tímto bohužel neporadím, ačkoliv jsou si společnosti Honor a Huawei blízké, tak se skutečně věnujeme značce Huawei a k informacím o telefonech Honor nemáme takový přístup
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Antutu je pro mnohé lidí uplne sci-fi není to o tom kolik bodů má daný přístroj jde o to jak šlape . na co se pořad všichni honí za výkonem když 70% uživatelů nějaký výkon ani nevyužije a mají to jen jako okrasu . pro mě vyhrál Huawei p8 dobrý výkon 3GB RAM vynikající fotak a hlavně je fakt krásný . přítelkyně má Huawei P8 lité a je do něho zamilovaná a to před tím měla Sony ale po čase pochopila že Sony už nejsou takové dobře mobily jako kdysi byli
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    No já myslel že Honor je stále Huawei tedy že Honor vyrábí Huawei a základ třeba Honor 7 je pomalu stejný jako P8 akorát Honor má čtečku prstů a 20 mega fotak . i Nexus 6P vyrábí Huawei
    Poděkovat autorovi 0
  • Obě společnosti k sobě skutečně mají velmi blízko, ale v budoucnosti to takto třeba být nemusí. S telefony Honor vás samozřejmě nevyženeme, ale naplno se věnujeme telefonům Huawei
    Poděkovat autorovi 0
  • Tiez som zhanal aku znacku, velkost, vybavu...volba padla jednoznacne na huawei G8...fotky parada, velkost displeja akurat, (kratkou funkciou sa da zmensit), vykon nad mieru, rozlisenie displeja a viditelnost nadmieru spokojnosť a o dizajne nejdem ani hovorit...jednoducha ho musim mat stale v ruke :)....
    Poděkovat autorovi 0
  • Pořád říkám, že Huawei G8 je skvělá volba a je nás stále více :)
    Poděkovat autorovi 0
  • vybiram telefon uz strasne dlouho se nemuzu rozhodnout. mam D2 a chci lepsi a zlaty. Rozhodovala jsem se ted mezi honorem 7 a g8 ale je v teto plus minus cenove kategorii neco lepsiho. diky ))
    Poděkovat autorovi 0
  • Za mě už G8 je v této ceně těžko překonatelná... Chtít ještě něco lepšího znamená počkat, až jednou bude představený nástupce (a takto můžete čekat věčně :)).
    Poděkovat autorovi 0
  • Honor 7 o nieco lepsi vykon, inak g8 neskutocny dizajn.....isiel by som do g8, a ak nenahanas extremny vykon, g8 naj volba....
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    No na 3C uz aktualizacia je len to postrediebolo lepsie 2.0
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Vybírám si nový telefon a zalíbila se mi značka Huawei. Jen si nejsem jistý zdali telefony Huawei mají podporu Wifi 5 GHz. Poradíte prosím?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusím se podívat do specifikací, obecně jsem to zatím neřešil, jelikož už klasická WiFi mi nabídne rychlost, kterou v telefonu jen těžko použiji...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono nejde jen o tu rychlost, ale třeba u nás v paneláku je pásmo 2,4 sakramentsky zarušené - telefon mi detekuje minimálně 20 wifin, což je při (teoreticky) použitelných 14 kanálech opravdu hodně. A na 5 GHz je klid (což jsem si užíval na Xperii V).
    Poděkovat autorovi 0
  • No jo, my na vesnici chytáme maximálně dvě :)
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.