Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

15678911»

Komentáře

• Podle mého za to P9 skutečně stojí (mám P8 a měl jsem taky Honor 7)
    Poděkovat autorovi 0
  • meija napsal(a):

Ideálny telefón ?
    Mám predstavu !
    Dokonalosť spočíva v originalite, aby mal v sebe zabudovaný prvok, ktorý nikto iný nemá a po čase ho budú kopírovať aj ostatné značky.
    Mňa by teda zaujímalo, kde môžme reálne očakávať Huawei smartfóny o takých 5 rokov ?
    S nostalgiou sa budeme obzerať na Huawei P8 lite a v rukách budeme držať nejaký 3D smartfón s hrúbkou 5 mm a batériou, ktorá vydrží napr. 100 hodín bežného používania, dvojitý displej...

Poděkovat autorovi 0
  • ahoj, resim podobne dilema janbohac + chemousek.
    mam P8, super telefon, perfektni fotky i v noci, jen na vydrz baterie... Jako alternativa me jeste napadla p9lite. Nevite jak ta je na tom, s focenim v noci a obecne kvalitou fotografii?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    No Huawei P9 Lite má v zásadě stejný foťák jako P8, je osekany o stabilizaci a další drobnosti, házím odkaz https://m.mobilenet.cz/clanky/recenze-huawei-p9-lite-podruhe-sampionem-stredni-vahy-30562/4-fotoaparat-a-konektivita
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobry den. Potrebuji poradit s vyberem. Rozhoduji se mezi Mate S, P8 a P9 Lite. Vyuziti bude-hlavne fotky interier a exterier (mame male mimco) zaple data nebo wifi pro messenger a viber a internet.videa na netu obcas.cca 30min volani a 20sms.vyhimecne karetni hry. Jde mi o vydrz a plynulost telefonu. Je to telefon pro manzelku ktera ma momentalne Samsung S4 mini a je to hruza. Sam prechazim z Samsung Galaxy wonder na P9 zlatou verzi. U P9 sem se docetl ze dual sim nema NFC a takze pujdu single sim. Dual stejne nevyuziji - nebo je v nich jeste nejaky rozdil? Libi se mi i nova modra verze P9- zajima me dostupnost v CR. Moc predem dekuji za odpoved Huawei za odbornou radu.
    Poděkovat autorovi 0
  • to radimg28: Mám MateS, předtím jsem měl Nokiu 830. Kupoval jsem ho nedávno a vybíral jsem mezi P8, P9 a MateS.
    MateS je premiově zpracováný (skutečně se nic neviklá, původně za něj chtěli 18 000 a zpracování odpovídá, dnes je za polovic)
    Má 32GB paměti (P8 a P9lite jen 16), 3GB RAM (P9lite jen 2), dovoluje jak dual SIM tak další paměťovou kartu, má NFC.
    V balení je i aktivní flipové pouzdro.
    Baterie vydrží dost dlouho (když jsem instaloval jela celý den na wifi), Má velmi dobrý příjem signálu (srovnatelný s Lumií - Nokia umí telefoní moduly) a dobrý zvuk na repro.
    Je dostupný android 6.01.
    Výkon procesoru dostačující (Antutu 6.2.1 asi 50 000 bodů, geekbench 777 single core, 2700 všechny).
    Má 5.5 palce display oproti 5.2.
    Fotí velmi dobře, dovoluje ruční nastavení expozice a má optickou stabilizaci (P9lite nemá stabilizaci). Originální software je slušný -má lepší výsledky než Open camera, kterou jsem zkoušel.
    To jsou moje argumenty pro, podle kterých jsem si vybral (hlavní byl poměr kvalita cena, který má bezkonkurenční - proti těm zbývající dvěma je o třídu výš a cenou se moc neliší. (Nemám nic proti EMUi, je slušný, ale nainstaloval jsem si tam Nova launcher)
    S žádným z těch telefonů neuděláš chybu, asi bych nechal manželku si na ně šáhnout a vybrat si.
    Poděkovat autorovi 1
  • OT: stran nových barevných verzí v čr zatím bohužel nemáme žádné informace
    Poděkovat autorovi 1
  • To macek 11: dekuju za cennou radu. Kde jste kupoval,ze bylo soucasti aktivni flipove pouzdro?
    Poděkovat autorovi 0
  • Kupoval jsem na max-shop.cz. Myslím, že flipové pouzdro a sluchátka je u Mate S vždycky. Je to snaha Huawei o vlajkovou lod s bohatou výbavou.
    Jinak jsem zjistil, že telefon má slušný zvuk přehrávání hudby ve sluchátkách i z repro (Repro samozřejmě v rámci možností :-).
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, vybiram pro pritelkyni telefon a nejvic se rozhoduju mezi p8 a p9 lite. Muzete mi prosim poradit ktery z techto dvou bude lepsi volba? Jde mi o pekne foto a.hlavně plynuly chod telefonu. Diky :)
    Poděkovat autorovi 0
  • TommyS777: Za sebe bych volil P9lite. Mám taky přítelkyni a P9 lite by jí rozhodně seděla více než P8. V bílé nebo zlaté vypadá dobře (doporučuju někde vyzkoušet). Ženy mají jiné priority.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.