Vybíráme telefon: Poradíme vám na míru!

upraveno 4. November 2016 v Další telefony Huawei
Máte představu o ideálním telefonu, ale nechcete dělat kompromisy? Položte nám v diskuzi dotaz, který my z HuaFan.cz, nebo členové naši komunity rádi a rychle zodpoví!
«13456711

Komentáře

• Ráda bych si pořídila nový - s LTE, dobrým foťákem, jsem hračička a hlavně - kvalitní....s větším displejem - co mi poradíte? Díky
    Poděkovat autorovi 1
  • Ideálny telefón ?
    Mám predstavu !
    Dokonalosť spočíva v originalite, aby mal v sebe zabudovaný prvok, ktorý nikto iný nemá a po čase ho budú kopírovať aj ostatné značky.
    Mňa by teda zaujímalo, kde môžme reálne očakávať Huawei smartfóny o takých 5 rokov ?
    S nostalgiou sa budeme obzerať na Huawei P8 lite a v rukách budeme držať nejaký 3D smartfón s hrúbkou 5 mm a batériou, ktorá vydrží napr. 100 hodín bežného používania, dvojitý displej...
    Poděkovat autorovi 0
  • ekleinovka napsal(a):

Ráda bych si pořídila nový - s LTE, dobrým foťákem, jsem hračička a hlavně - kvalitní....s větším displejem - co mi poradíte? Díky

Osobně jsem v tomto směru byl velmi spokojen s modelem Ascend G7 - kvalitní kovová konstrukce, rozměrný displej, dobrý fotoaparát. Telefon navíc nyní dostane aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja by som rad telefon s co najvacsou vydrzou. Kvalitnym displayom a najnovsim androidom a predpokladom jeho pravidelneho updatovania (5.1.1 nie). Je nieco take v ponuke? Cena nerozhoduje.
    Poděkovat autorovi 0
  • meija - tak například P8 přinesla velmi originální "kresbu světlem". Myslím, že je to dost kreativní funkce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tlemele napsal(a):

Ja by som rad telefon s co najvacsou vydrzou. Kvalitnym displayom a najnovsim androidom a predpokladom jeho pravidelneho updatovania (5.1.1 nie). Je nieco take v ponuke? Cena nerozhoduje.

Huawei aktualizace poctivě testuje, takže někdy to možná trvá trochu déle, ale odměna za čekání tady je. Navíc uživatelské rozhraní EMUI překrývá klasický Android, takže vyjma některých funkcí není samotná verze Androidu za mě rozhodující. Já třeba aktualizoval z Androidu 4.4.4 na Android 5.1.1, nicméně rozdílů (viditelných) je málo
    Poděkovat autorovi 0
  • Vybírám nový telefon a výběr se mi zúžil na 3 modely - Huawei Honor 7, Huawei P8 a Sony Z3 Compact. Chtěl bych mobil do 10 000 Kč, velikost max. 5,2 palce, dobrá výdrž baterky a dobrý foťák. Který byste mi doporučili? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Měl jsem přes půl roku Z3 Compact,teď mám Huawei P8. Huawei P8 (lollipop 5.0) má - lepší foťák a videa,hlasitější zvuk vyzvánění,lepší pocit při telefonování a zdá se mě,že líp a rychleji chytá GPS. Z3Compact (lollipop 5.1) má lepší výdrž a celkově se mě zdál svižnější.
    Teď jen vybrat velikost.To už záleží na Tobě.P8 je o dva centimetry větší a o něco širší..Škoda,že není Huawei P8 ve velikosti Z3Compact.To by byl ideální telefon pro mě.
    Poděkovat autorovi 0
  • U P8 je skutečně silná zbraň ten fotoaparát, Honor 7 je přirozeně dost podobný, ale tady P8 vede. Kdyby si snesl ještě trochu větší, tak G8 :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Máte zkušenosti s fotoaparátem z Honoru? Parametrově by na tom měl být dobře, ale samozřejmě realita může být jiná. A ještě se zeptám, u P8 často čtu negativní názory na baterku. Jak dlouho reálně vydrží (zaplé data, synchronizace, pár hovorů, sms, prostě klasické užívání)? Co se týče velikosti, tohle už je opravdu hrana, přes kterou nepůjdu. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, jaký je rozdíl foťáku u P8 a P8 Lite. Mají stejné výsledky ve focení. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • wagi napsal(a):

Máte zkušenosti s fotoaparátem z Honoru? Parametrově by na tom měl být dobře, ale samozřejmě realita může být jiná. A ještě se zeptám, u P8 často čtu negativní názory na baterku. Jak dlouho reálně vydrží (zaplé data, synchronizace, pár hovorů, sms, prostě klasické užívání)? Co se týče velikosti, tohle už je opravdu hrana, přes kterou nepůjdu. Díky

Osobně jsem to moc nesrovnával, ale co mám zkušenosti odjinud (z mého jiného webu), tak Honor 7 právě při srovnání s P8 ve fotoaparátu výrazně prohrál. Sám jsem totéž vnímal u displeje, u P8 se mi líbil více. P8 je focení specialita, P8 Lite sice má základ stejný, ale přece jenom je to model střední třídy
    Poděkovat autorovi 0
  • Potřebuji si pořídit nový telefon s podporou dvou sim karet, velikosti vnitřní pamětí aspoň 32GB. Rozhoduji se mezi modely Huawei P8 Dual Sim 64GB, Sony Xperia Z3 Dual ( oba z oficiální české distribuce ) a nebo Huawei G8 Dual ( EU distribuce ). Co by jste doporučily?
    Poděkovat autorovi 0
  • P8 Dual Sim je za mě parádní telefon, G8 už nebude sedět skrz rozměry displeje každému, mě třeba vyhovuje
    Poděkovat autorovi 0
  • Poměr cena výkon určitě P8
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

P8 Dual Sim je za mě parádní telefon, G8 už nebude sedět skrz rozměry displeje každému, mě třeba vyhovuje

Díky za typ, vlastním v současnosti P8 single sim. Super telefon, ale práce mě nutí pořídit dual sim. Připadá mi jako nejlepší varianta G8, velikost diplaye mi nevadí, jen jsem ho ještě neměl možnost ho vidět v reálu.. I cena mi připadne výhodnější u G8 ( cca 10-11.000 kč ) oproti P8 dual ( cca 16.000 kč ). Když srovnáte fotoaparát u P8 a G8, jak jsou na tom v porovnání?
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel jsem neměl oba telefony k dispozici v jeden okamžik, P8 fotí výborně, G8 očekávám tento týden, můžu pořídit pár snímků
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Bohužel jsem neměl oba telefony k dispozici v jeden okamžik, P8 fotí výborně, G8 očekávám tento týden, můžu pořídit pár snímků

Díky moc, to by bylo fajn porovnat jak fotí. A taky by mě zajímalo, jak je na tom G8 ve skóre v anTuTu
    Poděkovat autorovi 0
  • Antutu bych nepřeceňoval - je to test za určitých předem daných podmínek a se skutečným používáním má asi tolik společného, jako měření emisí u aut.
    Podstatné je, jestli je telefon dobře odladěný - a to určitě platí u obou těchto strojů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Brnky78 - jak už zde Jozef_HuaFan napsal, P8 je v rámci focení velice dobrý produkt a oceníte u něj i kreativní režim "kreslení světlem", jehož některé výsledky byly prezentovány i na výstavě v galerii Mánes. P8lite je ok a fotografie jsou dostatečně kvalitní pro běžné použití, ale výsledky jsou v porovnání s P8 horší zejména při slabší viditelnosti.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.