Zapojte se HuaFan Clubu!

Máte rádi značku Huawei? Vstupte do HuaFan Clubu ještě dnes a získejte řadu výhod i možnost každý měsíc vyhrát smartphone nebo další skvělé ceny.

Najdete zde pohromadě užitečné články a recenze produktů Huawei i diskuzní fórum, v němž můžete s ostatními sdílet své zkušenosti a navzájem si radit, jak využívat svůj smartphone naplno. V sekci podpora je vám školený profesionál připraven zodpovědět všechny dotazy týkající se produktů Huawei.

Jako členové HuaFan Clubu můžete navíc každý měsíc získat jednu ze skvělých cen - smartphone Huawei P8 Lite, bluetooth reproduktor AMBOX nebo další. Stačí být aktivní, pravidelně plnit jednoduché aktivity a odměna může být vaše. Na co ještě čekáte?

Chci se přidat k HuaFan Clubu

Potřebuji víc informací

1. cena: Huawei Y6 Pro
2. - 6. cena: Bluetooth reproduktor
7. - 10. cena: Tripod stativ

Jak to funguje

1. Zaregistrujte se

Abyste mohli přispívat do diskuze a abychom vám mohli dát vědět, až vyhrajete, založte si prosím účet. Nebojte se, registrace je bezplatná a údaje nijak nezneužijeme.

2. Buďte aktivní a sbírejte body

Podělte se s ostatními o své zkušenosti, vytvářejte a sdílejte zajímavý obsah na Facebooku i jinde na internetu a získejte body za svou aktivitu.

3. Získejte odměnu

Každý měsíc odměňujeme ty nejaktivnější. Získat můžete smartphone Huawei nebo praktické příslušenství. Nechte se odměnit za to, že máte rádi Huawei!

Aktuální kolo HuaFan Clubu běží od 1.1. do 31.1.

Detailní pravidla Huawei Clubu a HuaFan.cz